Eser Yenenler'e "Yürüyen Margarin" Denilmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   marvelhulk
   evet herkes bir şekilde linç yiyor ne yazık ki, özellikle klavye delikanları dediğimiz kişiler insanların zayıf noktaları bulup oraya yönelmeleri bana doğru gelmiyor. Evet adam kilolu olabilir ama onu seven sevmiş, insanların kilosundan, boyu bizi ilgilendirmiyor.
    vermehterii
    Bence bu adam bilerek kilo vermiyor çünkü kilolu olmak eserle özdeşti. Kilo verse ekranda eskisi kadar yer bulamaz piyasadan silinir.
     lutfen-ama
     Margarin mi, ayıp be insan tereyağı der bari püh insanlarda hiç terbiye kalmamış. 🙁
      gossipdio
      insanları fiziksel özellikleriyle yargılamayı ne zaman bırakırız
       derinfeylesof
       bu adamın kilosu iyice sosyal medya goygoyu haline geldi akım gibi bir şey oldu :DD
        me_out_bye
        Bu adam böyle güzel sempatik. Bazı insanlara toplu olmak yakışır. Herkes tek tip olacak diye bir kural yok. Ümit Erdem örneğini verebiliriz. Boşa kendini kasmaz umarım. Başarılı birisi olduğu belli zaten kanıtlanmış. Sevdigi işi yapıyor mu evet. Eşi var mı aile olmuş mu evet. Yavrusunu bile kazanmış mı evet. İnsanlae tarafından iyi karşılanıyor mu arkadaşlarıyla iyi geçiniyor mu evet. O zaman sktrsn gitsin laf edenler. Hala birileri daha düşse de sevinsek diye ortalıkta dolanan insanlardır bunlar genelde.
         gundemss
         ya bana çok tatliş geliyor bu adam niye bu kadar linç yiyor
          rafadanlop
          İnsanları kırmak o kadar kolay bi hale geldi ki, gerçekten klavye elimizde diye istediğimizi yazarız zannediyoruz cidden çok yazık.
           gulfemkaya
           Herkes anonim diye her şeyi söyleyebileceğini sanıyor, içini bilmem ama gayet sempatik bir adam gibi duruyor. Bunu diyen insanın da eminim kusuru vardır
            eflayilmaz
            Adam kilolu olabilir ama onu seven sevmiş ne alaka cidden ya:( biri onu sevmese de bir adam bir birey bir bedene sahip ve o bedenle ilgili kararlarını kimseye sormayacak
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.