Esenyurt'ta Seyyar Satıcı Kadının Yumurtalarını Yere Atan Zabıta
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gizemino
   Bugün Twitter'da dolaşırken bir video gördüm. Esenyurt'ta zabıtalar üst geçitte seyyar yumurta satan kadınların ürünlerine el koymak istiyor. Kadınlar da ürünlerini vermek istemeyince aralarında bir tartışma çıkıyor. Tartışma esnasında zabıtalardan biri kadınlardan birinin elinden yumurtaları alarak yere atıyor. Bir vatandaş da bunu kameraya almış.
   https://www.youtube.com/watch?v=Axp_yTHP6EU&feature=youtu.be
   Videoyu buradan izleyebilirsiniz
   Bunun üstüne kadınları savununa çeken kadına karşı da zabıtalardan birinin tehdit savurduğunu görüyoruz. Bilmiyorum hiç zabıtalarla bu şekilde muhatap olmak zorunda kaldınız mı? Ben birebir bir sorun yaşamadım ama arkadaşlarımın da zabıtalarla benzer bir tartışması olmuştu. Hiçbir meslek grubunu küçümsemek istemiyorum ama kendilerini çok üst düzey devlet memuru olduklarını düşünerek vatandaşa bu şekilde saygısızca davranılmasına gerçekten gerek var mı? Ben mi çok ön yargılı düşünüyorum?
    eski_bi_tanidik
    Korkunçlar. Görünce arkamı dönüyorum dışarı çıktığımda :D
     nilaydio
     Emir kulu . Ama daha yumuşak davranabilirler
      busrawashere
      olmasalar daha iyi olur hatta çok çok daha iyi olur
       cinayetvaraga
       öncelikle bir bilgi vermek isterim. zabıtalar memur değildir. memur kadrosunda olan zabıta sayısı ilden ile farklılık gösterir. belediye personelidir onlar. taşeron da olabilir kadroli da olabilir. ama.başkan ya da daire başkanı onu istemezse ertesi gün fen işlerine, park bahçeler dairesine gönderebilir. Bu noktada bir meslek erbaplığı söz konusu değil. sadece emir kuludur onlar. ama karakteri zayif olan da çoktur içlerinde. tüm hınçlarını görev mıntıkası içindeki her illegal hareketten çıkarabilirler. İşin açıkçası sevilecek hiçbir tarafları da yoktur bu kan emici rüşvet yiyicilerin.
        imailahorsilahh
        İnsan gibi uyarırsın sonra insan gibi uygularsın yaptırımı. İnsan gibi ama, konuşursun anlatırsın insan gibi, ceza yazacaksın alt tarafı insan gibi yazarsın, alacaksan da kadıncağızın malını insan gibi alırsın.
         siradan_birisi
         Hala seyyar satıcı var ülkede rezillik
          unutursun
          Bazıları için İnsan olmak zor
           suphelihoroz
           amaç devletle yumurta satıcısını mı tanıştırmak? yumurta satan kişi zaten ne b*k olduğunu biliyor devletin
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.