Ermenistan'ın Teslim Olması (10 Kasım 2020)
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, Azerbaycan ve Rusya devlet başkanlarıyla ateşkes için ortak bir bildiri imzaladıklarını duyurarak, bunun kendisi ve Ermenistan halkı için 'son derece acı verici' olduğunu ifade etti. Paşinyan, bunun kendisi ve Ermenistan halkı için 'son derece acı verici' olduğunu ancak söz konusu kararın verilmesi gerektiğini belirtti. 'Savaşın 13.00 itibariyle sona ermesine ilişkin bir bildiri imzaladım' Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, Facebook hesabından yaptığı paylaşımda "Rusya ve Azerbaycan devlet başkanlarıyla Karabağ'daki savaşın 13.00 itibariyle sona ermesine ilişkin bir bildiri imzaladım. Yayınlanmış olan açıklama metni hem ben hem de Ermenistan halkı için inanılmaz derecede acı verici" ifadelerini kullandı.
    tahakotan
    Qarabağ Türkdür, Türk qalacaq Bir millət iki dövlət
     gilad-pellaeon
     bu ermenistan karabağı aldık karabağ ermenistandır diyordu kibre kapılmışlardı görünüşe göre dimyada pirince giderken ellerindeki bulgurdan oldular. Azerbaycana tebrikler muhteşem bir zafer kazandılar. Zaten şuşa kurtarıldığında hiç bir şekilde Ermenilerin zafer ihtimali kalmamıştı bütün ikmal takviye noktaları kesilmişti.
      sairsel
      Helal olsun Azerbaycan! Her zaman kardeşiniz olarak yanınızdayız. 🇦🇿❤️🇹🇷
       pillowtalk
       Irkçılıktan ve faşizmden nefret eden biriyim aslında. Bu ermenilere karşı bu kadar saygılı olamıyorum ben. İnanılmaz bir Türk nefretleri var. Sokaklarında bir Türk olarak dolaşmak bile inanılmaz tehlikeli. buldukları yerde yiyecek gibi davranıyorlar. Birçok şey izledim ve okudum. Ondan yani bu çıkarımlarım. Bu şekilde bir bakış açısına sahip olduğum için de bu haberi bir zafer olarak görüyorum. Kutlu olsun!
        csa
        Kendi düşen ağlamaz...
         yabadabadu
         teslim aldık*
          cinayetvaraga
          Buzdağının görünen kısmı zafer. peki ya görünmeyeni? Rusya'nın orada gözetmen olarak kalacak olması? Hiçbir işi haybeye yapmaz rusya. Doğal gaz gerçeğini unutmamalı. Zafer diye sevinilen şeyin altından başka esaretler çıkmasın da...
           dedikoduvar
           Sevindik kardeş ülke için ! Şükür
            hayatimsirtcantamda
            https://www.youtube.com/watch?v=PUcNcS9JUso
            https://www.youtube.com/watch?v=PUcNcS9JUso
             johnnybravo
             Daha fazla kan dökülmeden barış oldu çok şükür. Tebrik ederim kardeş Azerbaycanı
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.