Ermenistan'ın Teslim Olması (10 Kasım 2020)
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, Azerbaycan ve Rusya devlet başkanlarıyla ateşkes için ortak bir bildiri imzaladıklarını duyurarak, bunun kendisi ve Ermenistan halkı için 'son derece acı verici' olduğunu ifade etti. Paşinyan, bunun kendisi ve Ermenistan halkı için 'son derece acı verici' olduğunu ancak söz konusu kararın verilmesi gerektiğini belirtti. 'Savaşın 13.00 itibariyle sona ermesine ilişkin bir bildiri imzaladım' Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, Facebook hesabından yaptığı paylaşımda "Rusya ve Azerbaycan devlet başkanlarıyla Karabağ'daki savaşın 13.00 itibariyle sona ermesine ilişkin bir bildiri imzaladım. Yayınlanmış olan açıklama metni hem ben hem de Ermenistan halkı için inanılmaz derecede acı verici" ifadelerini kullandı.
    tahakotan
    Qarabağ Türkdür, Türk qalacaq Bir millət iki dövlət
     yabadabadu
     teslim aldık*
      gilad-pellaeon
      bu ermenistan karabağı aldık karabağ ermenistandır diyordu kibre kapılmışlardı görünüşe göre dimyada pirince giderken ellerindeki bulgurdan oldular. Azerbaycana tebrikler muhteşem bir zafer kazandılar. Zaten şuşa kurtarıldığında hiç bir şekilde Ermenilerin zafer ihtimali kalmamıştı bütün ikmal takviye noktaları kesilmişti.
       csa
       Kendi düşen ağlamaz...
        pillowtalk
        Irkçılıktan ve faşizmden nefret eden biriyim aslında. Bu ermenilere karşı bu kadar saygılı olamıyorum ben. İnanılmaz bir Türk nefretleri var. Sokaklarında bir Türk olarak dolaşmak bile inanılmaz tehlikeli. buldukları yerde yiyecek gibi davranıyorlar. Birçok şey izledim ve okudum. Ondan yani bu çıkarımlarım. Bu şekilde bir bakış açısına sahip olduğum için de bu haberi bir zafer olarak görüyorum. Kutlu olsun!
         sairsel
         Helal olsun Azerbaycan! Her zaman kardeşiniz olarak yanınızdayız. 🇦🇿❤️🇹🇷
          okadin
          "Ya Ölüm Ya Karabağ" diye ağıtlar yakan Can Azerbaycan'a kutlu ve mutlu olsun.
           johnnybravo
           Daha fazla kan dökülmeden barış oldu çok şükür. Tebrik ederim kardeş Azerbaycanı
            hayatimsirtcantamda
            https://www.youtube.com/watch?v=PUcNcS9JUso
            https://www.youtube.com/watch?v=PUcNcS9JUso
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.