Erken Boşalmamak İçin Yapılması Gerekenler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   garavel_usta
   Özelden sürekli aldığım mesajlardan biride bu. Sürekli tavsiye ve taktik isteyen erkek kardeşlerim ile dolu mesaj kutum. Şimdi sıra sizde ey eli s.kinde gezen kardeşlerim. Kulak verin bu söylediklerime En önemlilerinden biri mümkünse sünnet olmamaktır. Sünnetli olupta erken boşalma sorunu yaşamamış insan milyonda birdir. Oda benim. Belli başlı egzersizler vardır geç boşalmak için: 1- Çiş yaparken çişi belli aralıklarla durdurmak ve devam etmek. 2- Kegel egzersizi yapmak. Yani yumurtanızla anüsünüz arasındaki bölgeyi içine çekip onar saniye aralıklarla beklemek, ordaki kas geliştirğinde zirve anı geldiğinde tutabilirsiniz biraz daha kendinizi. 3- Sıkma bırakma egzersizi. İlişki anında geleceğinizi anladığınız anda kafasını sıkın, sonra bırakın devam edin. Bu egzersizi çok kötü durumdaysanız yapın, yani 10-15 saniye falan sürüyorsa, çok tavsiye etmiyorum. 4- Zihin egzersizleri yapın. Sevişme anında boşalmamaya konsantre olun, moralinizi bozmayın. Erken boşalsak ne olur ya, diye düşünmeyin, boşanmaların ve aldatmaların büyük bir kısmı bu yüzden gerçekleşiyor. Unutmayın, eşini tatmin edemeyen erkek yarım erkektir.
    ideal
    yapman gereken tek bir madde çaylak garavel ! ilişki sırasında ara vermek.kahfe içmek,sohpet etmek vs vs.....Sünnet kısmına gelince.Fransız kitapları bu hastalıkları Affection du Prepuce adı altında bildirmektedir. Bunlardan birkaçı ise tehlikelidir. Artık tabâbet yoluyla varılan sonuç, sünneti bugün tıbbi bir zaruret haline getirmiştir. Nitekim Dr. Dubais Raymond’un; “Sünnet çiçek aşısı gibi bütün erkeklere mecbur edilmelidir” sözü de bu hususu vurgulamaktadır...
     mrsnl33
     Bu taktikler ise yarıyor mu,önce bi svetlana yengeye sormak lazim😂😂😂😂😂
      bright-wizard
      Sıkıntı yok 🌋
       me_out_bye
       Tıpa tak.
        abdes_terligi
        tatmin etmenin tek yolu bacak arasındaki çubukta değil, el ve ağızı kullanmayı öğrenirseniz de iyi sonuç alabilirsiniz.
         buse01
         Fazla mast yapmayın seks sırasında odak noktanızı partnerize verin. Ve erken boşalma tedavi edilen bir şey. Erken boşalma tanısı koyulmalı ve düzenli seks hayatı olursa raylar yerine oturabilir..
          fairytale-
          Sevisirken arada kotu espriler yapin . Zevm mevk kaciyor zaten eheheh 😄👍😜
           psamhigh
           Haydar Dümen 2 adım mesafemde şuan. İsterseniz sorabilirim.
            eski_bi_tanidik
            İyice burası kizlarsoruyor a döndü
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.