Erkeklerin Sevgili Olmak İstediği Kızda Aradığı Özellikler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sebnemsertuna
   Daha önce hiç kimseyle bir birliktelik yaşamamış olması, mümkünse sevgilisi dahi olmasın, aşırı mükemmel fizik ve her dediklerine tamam denmesi. Tabi bunu isteyenlerin çoğunun da keko közcü oluşunu söylemiyorum bile.
    obiyagmur
    Şuan varya gelicek dioları acayip merak ediyorum acaba hangi özellikleri arıyolarr??
     thetalentedmrripley
     Iyi yemek yapabilmeli ve sabırlı olmalı ki bana da öğretebilsin Bir de çocukları sevsin
      ahmetsakar
      önce adam olsun. gerisi halledilir.
       ilsasilem
       Her daim geçiririm 8 saati, net !
        sameet
        Memesi büyük olsun. Başkalarının meme hakkını yemiş kadar büyük. Küçük memeli her kadının memesini benim sevgilime eklemişçesine büyük.
         mandrake85
         Fizik olarak doğal bir kız. Siyah uzun saç tercihimdir. Yerine göre giyinsin amaçok açık değil. Hani yazlık yerde bile bir kot şort giyiyorlar abi aklımdan neler geçiyor. Nasıl kendini rahat hissediyor hayret. Ha karakter olarak hanım hanımcık efendi güzel gülüşlü içimi ısıtsın
          burakb_
          Başlığa erkekler yazdığınız halde aklınıza erkek örneği olarak gelen tipin bu kekolar olması da oldukça manidar. Erkeklere sallamadan önce bir otokontrol yapın arada kendinize sizin bir eksiğiniz var mı acaba bu mevzularda diye.
           salih896
           Benim için farklı düşünce tarzı ve deliliği kesinlikle olmalı fiziksel olarakta beyaz tenli ve tatlı olması olursa bide kıvırcık tadından yenmez 😂
            lil_ery
            Pezevenklik yapmasın yeter. Bir darbe daha yemeyeyim adım şanım iyice yayılmasın bok gibi o bana yeter. Bi de mümkünse kendini ilah zannetmesin.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.