Erkeklerin Seks İçin Aşık Rolü Yapmasını Sağlayan Şey
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   yazarcizer
   Bu bence evrimsel süreç ile alakalı bir şey. Tabii ki modern dünyada artık başka fakat hala atalarımızın genlerini taşıyoruz maalesef. Erkeklerin spermlerini yayma ve genetik mirasını devam ettirme eğilimi erkekleri maalesef buna itiyor. (tabii ki tek sebep bu değil) Siz ne düşünüyorsunuz?
    patavatszmelek
    Sevişmeyi çok hafife alıyorsunuz aslında. Zannediyorsunuz ki hiçbir duygum olmadan sevişebilirim. Bunu çıkarlar uğruna yapsanız dahi ya da ne bileyim para karşılığında yapılsa da aslında bir süre sonra istemediniz kişilerle birlikte olmak sizi kendinizden tiksindirir. Hatta böyle cidden jigololuk yapan ya da hayat kadını olan birine denk gelirseniz anlatsın… Her ne kadar kabul etmeseler de, erkekler sevişmek için aşık ya da seviyorum rolü yapmıyor. Aslında o an o kadına aşık oluyor, ondan hoşlanmaya başlıyor. Onunla birlikte olmak istiyor. Fakat hala aşamadıkları durum, bu duygulara kapılırlarsa kendilerini ezik hissettikleri gerçeği… Oysa bu saçma sapan “sevmiyorum” lafıyla, umursamaz tavırlarıyla en başta kendi duygularından kaçmanın eziklik olduğunu anlatamadık. Zaten anlamak istemiyorlar da… Yani kısaca rol kestikleri dönem, sevişmeden öncesi ve sevişme evresi değil. O evrelerden sonra kadına olan duygularını bastırarak başlıyorlar rol kesmeye... “Kadınlarla sırf skor tutmak için birlikte olan erkeklerin annelerine bir bakın. Aslında her erkek “Annesi neyse, bütün kadınları o şekilde görür” Aklınca, kadınlardan intikam alır. Şimdi buna karşı çıkan, laf atan çok olur ama maalesef bu durum gerçeğinizi değiştirmiyor. “ Çocukluk dönemlerinden bu yana pipileriyle övünme ve pohpohlanma durumları, var olan duygularını da bastırmalarına sebebiyet veriyor. Len aşıksın işte kıza ne kıçın başın ayrı oynuyor, kaçan kovalanır hallerindesin? Duygularından kaçma kardeşim. Ama yok “Eğer kaçmazsam neme lazım kız kendine aşık zanneder beni, sonra o kaçar ben kovalarım, üzülürüm” Tabi bunları yenmiş, bunlarla bir yere gelemeyeceğini anlamış, olgunlaşmış erkekleri kast etmiyorum.
     palmiye
     Yapan hepsinin canı cehenneme...😊😊
      mrsnl33
      Genellemeniz batsin.Cevrenizde bi kaç tane seks düşkünü manyak var diye bütün erkekleri aynı kefeye koymayın.
       tsukyomi
       Evrimsel süreçle alakası yok, karakterle alakalı bu. Arkanızdan element uydurmayın, şerefsizliğe bahane vermeyin. Fuckbuddylik, fwb'lik kavramları varken zorlayıp aşık rolüne girmek kansızlıktır, tek sebebi budur.
        gregory_
        Rol yapmak zorunda birakan kadinlar😎
         kayberkay
         hayat fâni ölüm ani
          lellu
          O şey seks 🤷‍♀️
           mrlawyerkk
           Kendine ve karşısındaki insana saygısı varsa bu toplara hiç girmez. Zaten bu niteliğe sahip olmayan erkeklerden uzak durun derim kadın arkadaşlarıma. Erkek ya da kadın mevzusu değil bu karakter konuşuyor bu noktada.
            suleyman-incesoz
            Ben değersiz yorumumu yapıp çıkayım. Öncelikle biz erkekler çok eşliyiz. Bu yüzden biz erkekler sizlerden farklı olarak. Arkadaş olduğumuz kızlar sevgili olmaya ışık yaksa yüksek ihtimalle kabul ederiz. Bu yüzden evet erkekler aşık taklidi yapabilir. Fakat uygun koşullar gelirse bu sahte aşk gerçek aşka dönüşebilir, ki bu aşk dediğimiz şeyler hayvanlarda olduğu için çiftleşme içgüdüsü. Yani demem o ki, Ekşiden alıntı-Sen dişi kuş olur, yuvanı yapar, sürekli seks vaadinde bulunursan o adam bi süre sonra aşık taklidinin gerçekçiliğine kendi kanar. ki buna evlilik deniyor.; Muhtemelen buna linç yiyeceğim. Yapmayın canlarım. Ben empat bir otistiğim yaparsanız'da acıyın. Hafif yazın.
             necla-kaplan1
             kızın saf olması
              bright-wizard
              Aşk sevmediğim için rolünü hayatta yapmam.
               proffreufd
               Tıpkı kadınlarda olduğu gibi ''Libido'' sırf bu konudan bile aşkın ne kadar yapmacık,içi boş ve samimiyetsiz bir ''Boş Duygu Kümesi'' olduğunu anlayabilmeniz mümkün...
                me_out_bye
                Çünkü seks güzel mesele his.
                 rerorew
                 erkeklerin seks yapmak için aşık rolü yapmasanı kanmış gibi yapan kadın?
                  veritas-vos-liberabit
                  Buna izin veren kadınlar kadınlarımız başka bir sebep yok. Düşünmeden tepki göstermeyin bunu diyerek erkekleri aklamıyorum. O role bürünmesinde ki etken kadının tutumundadır diye düşünüyorum.
                   anonymoususer
                   azmak olabilir yada kalkması
                    leprechaun
                    Kadınların kendilerini olduklarından daha fazla hint kumaşı zannetmeleri. Bkz. Türkiyedeki kadınların kendini güzel bulma yüzdesi.
                     gorkem-bahadir
                     Hormon Canavarları !!!
                      issizmadaaam
                      Erkeklerden nefret eden bi birey olarak bu başlık bana bile biraz fazla genelleme geldi.
                       fromspace
                       Hormonlar 😅
                       /
                       0

                       Tarihe Göre

                       İçerik bulunamadı.