Erkeklerin Seks İçin Aşık Rolü Yapmasını Sağlayan Şey
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   yazarcizer
   Bu bence evrimsel süreç ile alakalı bir şey. Tabii ki modern dünyada artık başka fakat hala atalarımızın genlerini taşıyoruz maalesef. Erkeklerin spermlerini yayma ve genetik mirasını devam ettirme eğilimi erkekleri maalesef buna itiyor. (tabii ki tek sebep bu değil) Siz ne düşünüyorsunuz?
    me_out_bye
    Çünkü seks güzel mesele his.
     lellu
     O şey seks 🤷‍♀️
      mrsnl33
      Genellemeniz batsin.Cevrenizde bi kaç tane seks düşkünü manyak var diye bütün erkekleri aynı kefeye koymayın.
       palmiye
       Yapan hepsinin canı cehenneme...😊😊
        kayberkay
        hayat fâni ölüm ani
         gregory_
         Rol yapmak zorunda birakan kadinlar😎
          tsukyomi
          Evrimsel süreçle alakası yok, karakterle alakalı bu. Arkanızdan element uydurmayın, şerefsizliğe bahane vermeyin. Fuckbuddylik, fwb'lik kavramları varken zorlayıp aşık rolüne girmek kansızlıktır, tek sebebi budur.
           proffreufd
           Tıpkı kadınlarda olduğu gibi ''Libido'' sırf bu konudan bile aşkın ne kadar yapmacık,içi boş ve samimiyetsiz bir ''Boş Duygu Kümesi'' olduğunu anlayabilmeniz mümkün...
            veritas-vos-liberabit
            Buna izin veren kadınlar kadınlarımız başka bir sebep yok. Düşünmeden tepki göstermeyin bunu diyerek erkekleri aklamıyorum. O role bürünmesinde ki etken kadının tutumundadır diye düşünüyorum.
             bright-wizard
             Aşk sevmediğim için rolünü hayatta yapmam.
              necla-kaplan1
              kızın saf olması
               kadirposluu
               Seksin ta kendisi 💁🏼‍♂️💁🏼‍♂️
                ozymandiase
                Bana göre bu Türkiye'de geçerli. Çünkü sekse ulaşma noktasında sıkıntı var yani.
                 kitibiyoz
                 Hormon 🤭
                  rerorew
                  erkeklerin seks yapmak için aşık rolü yapmasanı kanmış gibi yapan kadın?
                   patavatszmelek
                   Sevişmeyi çok hafife alıyorsunuz aslında. Zannediyorsunuz ki hiçbir duygum olmadan sevişebilirim. Bunu çıkarlar uğruna yapsanız dahi ya da ne bileyim para karşılığında yapılsa da aslında bir süre sonra istemediniz kişilerle birlikte olmak sizi kendinizden tiksindirir. Hatta böyle cidden jigololuk yapan ya da hayat kadını olan birine denk gelirseniz anlatsın… Her ne kadar kabul etmeseler de, erkekler sevişmek için aşık ya da seviyorum rolü yapmıyor. Aslında o an o kadına aşık oluyor, ondan hoşlanmaya başlıyor. Onunla birlikte olmak istiyor. Fakat hala aşamadıkları durum, bu duygulara kapılırlarsa kendilerini ezik hissettikleri gerçeği… Oysa bu saçma sapan “sevmiyorum” lafıyla, umursamaz tavırlarıyla en başta kendi duygularından kaçmanın eziklik olduğunu anlatamadık. Zaten anlamak istemiyorlar da… Yani kısaca rol kestikleri dönem, sevişmeden öncesi ve sevişme evresi değil. O evrelerden sonra kadına olan duygularını bastırarak başlıyorlar rol kesmeye... “Kadınlarla sırf skor tutmak için birlikte olan erkeklerin annelerine bir bakın. Aslında her erkek “Annesi neyse, bütün kadınları o şekilde görür” Aklınca, kadınlardan intikam alır. Şimdi buna karşı çıkan, laf atan çok olur ama maalesef bu durum gerçeğinizi değiştirmiyor. “ Çocukluk dönemlerinden bu yana pipileriyle övünme ve pohpohlanma durumları, var olan duygularını da bastırmalarına sebebiyet veriyor. Len aşıksın işte kıza ne kıçın başın ayrı oynuyor, kaçan kovalanır hallerindesin? Duygularından kaçma kardeşim. Ama yok “Eğer kaçmazsam neme lazım kız kendine aşık zanneder beni, sonra o kaçar ben kovalarım, üzülürüm” Tabi bunları yenmiş, bunlarla bir yere gelemeyeceğini anlamış, olgunlaşmış erkekleri kast etmiyorum.
                    burakb_
                    Yanlış evrilmişim. Özellikle rollerden sıkılan birisiyim, rol yapmaktan da. Neredeyse her zaman da neyse onu söylerim. Çok bir dezavantajını yaşamadım ama bir kaç şey kaçırdığım oldu bu yüzden.
                     sedefartuny
                     Anlamadığımızı mı düşünüyorsunuz gerçekten? Tabii kesin çok aşıksınızdır biz de yiyoruzdur değil mi? Ne diyelim yani. Sen bana aşık değilsin seks yapamayız mı? Gerek var mı böyle şeylere?
                      suleyman-incesoz
                      Ben değersiz yorumumu yapıp çıkayım. Öncelikle biz erkekler çok eşliyiz. Bu yüzden biz erkekler sizlerden farklı olarak. Arkadaş olduğumuz kızlar sevgili olmaya ışık yaksa yüksek ihtimalle kabul ederiz. Bu yüzden evet erkekler aşık taklidi yapabilir. Fakat uygun koşullar gelirse bu sahte aşk gerçek aşka dönüşebilir, ki bu aşk dediğimiz şeyler hayvanlarda olduğu için çiftleşme içgüdüsü. Yani demem o ki, Ekşiden alıntı-Sen dişi kuş olur, yuvanı yapar, sürekli seks vaadinde bulunursan o adam bi süre sonra aşık taklidinin gerçekçiliğine kendi kanar. ki buna evlilik deniyor.; Muhtemelen buna linç yiyeceğim. Yapmayın canlarım. Ben empat bir otistiğim yaparsanız'da acıyın. Hafif yazın.
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.