Erkeklerin Olgun Kadın Sevdası
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gossipdio
   MILF kadın sevdası da diyebiliriz :D Olgun kadınların erkekler üzerindeki etkisi görülmeyecek gibi değil. Neden bu kadar etkilendiklerini de anlamış değilim. Anne gibi hissettiriyor desem şu ana kadar konuştuğum tüm erkekler anne tavırlarını pek sevmiyorlardı mılflerin sırrı ne çok merak ediyorum. Genel bir göz gezdirip, sorguladığımda ise nedenlerinden bazıları şöyleymiş ; Olgun kadınların daha özgür olması ve kendi ayaklarının üstünde çoktan durmaya başlaması. Erkeklere bağlanma durumu da daha azalıyor tabii bu da erkeklerin isteyeceği bir şey :D Bağlanmadan takılmak... Ee kendi ayakları üzerinde duruyorsa maddi olarak da iyi oluyordur durumları. Bu da etkileyici bir neden olabilir :D Bir diğer nedense cinsel olarak daha tecrübeli olmaları. Bu gerçeği kimse inkar edemez mılflerin tecrübesi ve taktikleri erkekleri etkiler tabii... Bunlar benim mantıklı bulduğum nedenler. Erkeklere de sormak lazım nedir sizi bu kadar etkileyen ? MILF sevdanız nereden geliyor ?
    catherine-earnshaw
    Bakireyken kezban ilan edilir olgun bir kadın için terk edilirsin. Kendin olgun ve bakımlı bir kadın olduğunda 18'lik bakireler için terk edilirsin. Şöyle bir düşününce, kadın için nispeten en sağlıklı seçenek bekarlık.
     fairytale-
     Olgun kadın ne isteyecegini(yonlendirme) ya da kendisinden ne istendiğini cok iyi bilir. Olgun, kendi ayakları üstünde duran , vücudunu tanıyıp ona göre bakımını yapan bir kadın ne isterse yapar 😏
      abdes_terligi
      Cinsel olarak tecrübeli kadın tercih eden erkeklerin büyük bir çoğunluğunun da bakire olmayan kızları kötülemesi ironisi...
       cinayetvaraga
       Olgun kadın candır can! ünideyken hep bu şekil takılmaya çalıştım lakin yaşıtımla evlendim. Yaşını alan kadın şarap gibi olur. ağızda bıraktığı tat huşudur huşu. Muhabbeti desen ayrı tat verir, demlenmiştir. Rakı gibidir. Ve en güzeli ise yatakta diva olabilir (Her varsayım aklı başında kadınlara göre yapılmıştır). Ve net bir şey varsa o da şudur, en seksi, taş gibi dediğimiz genç kizlar en sıradan olgun bir kadının yanından geçemez. Bir kere ne görmüştür ne de geçirmiştir.
        asit
        Olgun kadını direkt yaşla ilişkilendirmek bence pek mantıklı değil. Eğitimini, kariyerini, karakterini tamamlamış, maddi bağımsızlığını eline almış ve bunları yaparken de güzelliğinden ve çekiciliğinden bir şey kaybetmemiş olgun kadınlar her zaman daha çekici gelir insana. Kökünden kopyasıca asit jr böyle düşünüyor.
         galatasaraylibircivciv
         Aynı şekilde kadınların da olgun erkek sevdasını unutmayalım cinim😉🐣
          absurdizm
          haklilar ya bence. bende olgun erkeklere bayılıyorum bknz Robert'e götümü veririm götümü ajahhdja
           artenemy
           Olgun kadın her zman tercihimdir,1 gömlek ileridedir,abartmıyorum liseden bu yana kendimden yaşça büyük kızlara ilgi duydum,üniversitede 19-20 yaşlarında 28-35 yaş öğretmenlerle flört ederdim,çok dayak yedim jigolo mu olacaksın sen diye,ama alakası yok,onalrda ki zevk tutku alınan haz ama her yönden eğer hayat hakkında tecrübeli ise size rahat rahat bir 50 lv kazandırır,cinsellik konusunu hiç açmıyorum,benim karşıma çıkanlar genelde cinsel yönden profesyonel porno yıldızı kıvamındaydı,eğer uyum sağlayabilirseniz,bal kaymak olur,tadından yenmez,bu tür kadınalrla her yere gidersiniz rahat rahat sizi taşır,hatta yanınızda sizi düzelten cinsten hareketleri vardır,dikkat kesilip aa bak meğer böyleymiş lan diyebilrisiniz. Bu kadınlar ile sinemadan tatile müzeden club'e pub'dan en elegan en ağır restaurantlara lokantalara gidebilirsiniz,yaşıtlarım ki;küçüklüğümden beri hiç anlaşamdığım,kafasına göre davranırken,onlar sizin bir plan yapıp onu o planın en önemli parçası haline dönüştürmenizi ister,çok nadir burun kıvırır,şımarır,zevkin o tatlı acısını ilaç acısına çevirirler,yaşıtlarım ve benden ufaklar mümkünse bir 50 sene daha benden uzak dursun. Long Live Old But Gold.
            buse01
            Milf sevenlerin geneli çıtıra da okey
             sihirbaz
             olgun kadın candır ya , yani kadındır kendisine bakar trıpleri yoktur, yönlendirmesi iyidir daha ne olsun ama cıtı pıtı minyon olsun
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.