Erkeklerin Olgun Kadın Sevdası
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gossipdio
   MILF kadın sevdası da diyebiliriz :D Olgun kadınların erkekler üzerindeki etkisi görülmeyecek gibi değil. Neden bu kadar etkilendiklerini de anlamış değilim. Anne gibi hissettiriyor desem şu ana kadar konuştuğum tüm erkekler anne tavırlarını pek sevmiyorlardı mılflerin sırrı ne çok merak ediyorum. Genel bir göz gezdirip, sorguladığımda ise nedenlerinden bazıları şöyleymiş ; Olgun kadınların daha özgür olması ve kendi ayaklarının üstünde çoktan durmaya başlaması. Erkeklere bağlanma durumu da daha azalıyor tabii bu da erkeklerin isteyeceği bir şey :D Bağlanmadan takılmak... Ee kendi ayakları üzerinde duruyorsa maddi olarak da iyi oluyordur durumları. Bu da etkileyici bir neden olabilir :D Bir diğer nedense cinsel olarak daha tecrübeli olmaları. Bu gerçeği kimse inkar edemez mılflerin tecrübesi ve taktikleri erkekleri etkiler tabii... Bunlar benim mantıklı bulduğum nedenler. Erkeklere de sormak lazım nedir sizi bu kadar etkileyen ? MILF sevdanız nereden geliyor ?
    busecikcik
    arkadaşlarımın çoğunda bunu görüyorum. gerçekten yani yaşlılar genç olmak istiyor ama genç erkekler yaşını almış kadınlardan hoşlanıyor. çok enteresan hakkaten ne buluyorsunuz ya zaten hepimiz yaşlancaz sjshsjshjsj
     isirgan_otu
     milfhunter'lar olgun ve dolgun sever😅
      illegal_bro
      Kafasında çoğu şeyi aşmış oluyorlar. Öyle küçük nedenlere ya da sebeplere fazla takılmıyorlar. Belirli yaşa geldikleri için daha sakin ve ılımlı oluyorlar. Hayat tecrübeleri fazla, yol gösterici olmakta veya zor kararlarında sana akıl verecek biri olmaları etken olabilir. Bunların dışında niye sevilir bilemedim. Bunları gençler de yapıyor ama onları bulmak zor işte ondan böyle bir yönelim var bence.
       disi.ejderya
       Olgun kadın ne isteyecegini(yonlendirme) ya da kendisinden ne istendiğini cok iyi bilir. Olgun, kendi ayakları üstünde duran , vücudunu tanıyıp ona göre bakımını yapan bir kadın ne isterse yapar 😏
        cinayetvaraga
        Olgun kadın candır can! ünideyken hep bu şekil takılmaya çalıştım lakin yaşıtımla evlendim. Yaşını alan kadın şarap gibi olur. ağızda bıraktığı tat huşudur huşu. Muhabbeti desen ayrı tat verir, demlenmiştir. Rakı gibidir. Ve en güzeli ise yatakta diva olabilir (Her varsayım aklı başında kadınlara göre yapılmıştır). Ve net bir şey varsa o da şudur, en seksi, taş gibi dediğimiz genç kizlar en sıradan olgun bir kadının yanından geçemez. Bir kere ne görmüştür ne de geçirmiştir.
         talihsizinteki
         gören duyan da kadınların olgun erkek sevdası yok sanacak amk .d
          me_out_bye
          Aptal ve şımarık değillerdir. Kızlar pasta ise. Olgun kadinlar 3 katlı dügün pastasıdır. Kısaca böyle tarif edebiliriz. Kızlar çikolata parçası ise. Olgun kadınlar çikolata şelalesidir. Herkes yerini bilsin 🤷🏻‍♂️ O seviyeye gelene kadar neler atlatıp öğreniyorsun yani. Toyla stajerle doc.doktor bir olur mu ? Uslu bir kız olursan günün birinde sende hoş bir olgun kadın olabilirsin belki 🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♀️. Ama daha önünde çok yol var yumurcak hehe. O yüzden respect to M.I.L.F 's.
           voila
           Gençken milf yaşlanınca da çıtır arayışıyla devam eder.
            asit
            Olgun kadını direkt yaşla ilişkilendirmek bence pek mantıklı değil. Eğitimini, kariyerini, karakterini tamamlamış, maddi bağımsızlığını eline almış ve bunları yaparken de güzelliğinden ve çekiciliğinden bir şey kaybetmemiş olgun kadınlar her zaman daha çekici gelir insana. Kökünden kopyasıca asit jr böyle düşünüyor.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.