53
27.12.2020
Erkeklerin Kadınların Bilemeyeceğini Düşündüğü ama Kadınların Çok İyi Tanıdığı Nesneler
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   sedefartuny
   Bazı erkeklerde bazı işleri kendilerine tescilleme durumu var. Onlar için bazı işler kesinlikle erkek işi ve kadınların bu konuda en ufak bir fikri bile yok. Twitter'da bir eleman da tam olarak bu konu üzerinden prim kasma gayretine girmiş. Sadece erkeklerin adını ve kullanım alanını bileceğini düşündüğü kontrol kalemi ve yıldız tornavida fotoğrafı paylaşarak kadınların bilemeyeceğini iddia etmiş. Bilemeyebiliriz, bu aletleri ömründe görmemiş, kullanmak durumunda kalmamış kadınlar olabileceği gibi kullanım konusunda uzman olan kadınlarda olabilir. Nitekim olmuş ve arkadaşın bir güzel ağzının payını vermişler. Küçükken babasının takım sandığını sürekli karıştıran ve aletleri çok merak eden bir kadın olarak erkeklere tescillenen o aletlerin birçoğunu çok iyi biliyorum. Eminim bu liste sadece alet edevat ile sınırlı değildir. Konuşalım bakalım.
    kaaninteyzesi
    Sifon arizasindan tut ampul degistirmeye kadar yaparım.. araba tekeri bile değiştiririm. Haydeee
     karolunita
     bu zihniyet beni benden alıyo ya
      samyeli90
      Evde çoğu erkek işi! ni ben yaparım ampul değiştiririm geçen mutfak musluğunu değiştirdim ondan önce de sifonu değiştirdim normal yani bu işler bana hatta 2 yıl önce banyo duvarının fayanslarını değişttirdim malzeme olsun yaparım sıkıntı yok erkeksiz yaşam
       mrlawyerkk
       İlgi ve bir nebze olsun sevgi görebilmek adına kavanoz kapağını kocasına ya da yanındaki bir erkeğe açtırmak isteyen kadınlar da umarım bu muhabbetlere şahit oluyorlar ve kendilerini rahatsız hissediyorlardır. Bu cinsiyetçilik sadece erkeklerin eseri değil yani kadın ya da erkek toplumun dayatması.
        eflayilmaz
        Başta ofsayt olmak üzere futbol terimlerini biliyoruz. Sonuçta futbol da zevk meselesi
         detokssuyu
         Demonte ürünleri öyle bir monte ederim ki çevremdeki hiçbir erkek elime su dökemedi bu güne kadar. Benim için puzzle yapmak gibi bir şey. Övünülecek bir şey mi? Bir katma değer mi? O an bir sorunu yardımsız çözüyor olmak güzel elbette ama her kadın bunu bilecek ve uygulayacak diye bir kaide yok. Önemli olan herkesin kendi hayatını bir şekilde kimseye ihtiyaç duymadan idame edebiliyor olması.
          tsukyomi
          Silahlar, tanklar, strateji ve savaş tarihi konulu kitaplar. Yok öyle doşkayı, T-34'ü alıp çiçekleri bize bırakmak.
           peripedia
           Araba piyasası. Hangi araba kaç lira eder? Hangisi tutulur? Hangisinin parçası bulunur hangisinin bulunmaz? Bu konuda ağzımı açtığımda şaşıran çok erkek gördüm. Biz de sahibinden'e bakıyoruz, ilgileniyoruz ve öğreniyoruz.
            imailahorsilahh
            Yok vallahi testereden tutun, alyanından, kerpetenine, boru anahtarına hepsini kullanırım.
             ponymann
             vites kolu
              gregory_
              Belki bu, bilmedigi ne var ki kadinlarin
               nickimdebileolmaz
               Çok saçma bir çıkarım, bana göre de ikisi tornavida çünkü daha önce ikisin arasında ki farkı görmem gereken bir durum içinde bulunmadım.
                ali-vercetti
                başlık buram buram cinsel muhabbet kokuyor
                 mercannn
                 Şu resimdeki şeylerden bir tornavida evet diğeri de elektrik kontrol kalemi gibi geldi ama ben bahsettiğiniz malzemeleri kullanmayı bilmiyorum :) tek bildiğim ampul takmak o da evde en uzun boylu olan benim :)
                 /
                 0

                 Tarihe Göre

                 İçerik bulunamadı.