Erkeklerin Kadınlardan Çok Daha Duygusal Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   rahat
   ben ne zaman bir kadınla arkadaş olsam dedikodu yapıyoruz, ne zaman bir erkekle arkadaş olsam ise birbirimize dertlerimizi, sıkıntılarımızı, yaşadığımız olayları anlatıyoruz. kadınlar bize odun diyor ama cidden olacak iş değil bu.
    hayalurunu
    Böyle bir şeye gerçekten inanalım mı?
     stayclimax
     Bazıları çok duygusal 😹 misal:
      silmarillion
      Abi bu iş böyle odunluk cinsiyet bağımsız bir mevzu:)
       sairsel
        voila
        Tercih meselesi. Ben dert anlatmanın hiç iyi etkisini görmedim, içindeki sıkıntıyı büyütüyor. İnsanlar ya dedikoducu ya art niyetli ya da ikisi birden, laf vermenin anlamı yok. Ama bende bir odunluk var cidden hahahs.
         damarcibasi
         Şairler ve büyük yazarların çoğunun erkek olması da bunun kanıtlarından biridir.
          fuzbing
          İnsanoğluna özgü bi olay var: elindeyken değerini bilememek. Ama bu erkeklerde daha yoğun. Aktif bi ilişkide kadın daha duygusal, erkek daha dunkof oluyo ama bittikten sonra olay değişiyo. Bundandır.
           tsukyomi
           Birçok erkek şair ve yazar olduğuna erkekler daha duygusal, erkek bilim insanları çoğunlukta olduğuna göre erkekler daha zeki. Tarihin kadına verdiği haklara hiç bakmayalım. Bizler sadece doğum makinesiyiz evet. Silk, çocuğunu yapsın, soyunu devam ettir, hayatımızın tek amacı bu, yaratılışımız makinelik. Ne diyorsanız doğrudur arkadaşlar. Sürekli 'duygusallık, zeka, yetenek cinsiyete değil kişiye özgüdür' demekten yoruldum ben, mağaranızda başarılar. Bu sitedeki en duygusuz insanım bu arada, ben böyle olduğuma göre milyonlarca kadın da böyledir evet. Su götürmez.
            hayalperestbirii
            kişiye göre değişiyor bence ya ,ama kadınlar daha güçlü olduğunu ben de düşünüyorum
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.