Erkeklerin Kadınlar Hakkında Merak Ettiği Soruları Cevaplandıralım
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   semaakonurr
   Hadi Bakalım 😂😂
    darkomikhanem
    inanır mısın merak ettiğim bişey yok :)
     silmarillion
     Bu yapılmıştı geçen sene. Birini de ben yapmıştım, bana göre bir sanat eseri diğerlerine göre tam bir faciaydı🤣
      silivri
      Aslında bu konu bayağı geniş ve dallı budaklı bir konu ama basit bir şekilde sorayım. Bir insanın yalan söylemesi sizin için neden bu kadar önemli?
       jarlvarg
       Devrimi ne zaman yapicaksiniz, erkek olarak ben bile biktim erkek egemen dünyadan. üstelik kadinlarin geneli erkeklerden daha zekiyken bunu niye kabulleniyorsunuz.
        sairsel
        Kafanız iyi mi? 😂
         catherine-earnshaw
         -Poponuz güzelse poponuza bakıyoruz. -Piç değil cesur erkekleri tercih ediyoruz ama her şeye atlayan yüzsüzlük eden erkekler soğuma sebebi. -Kaslı vücutlara sanıldığı gibi ölüp bitmiyoruz hatta itici geldiği oluyor. -Itiraf etmesek de ilgi istiyoruz. -Porno izliyoruz. -Mastürbasyon yapıyoruz; bir şey sokmamız gerekmiyor, iş zihinde, düşüncede bitiyor. Artık kimi düşünüyorsak... -Kızlar arasında yataktaki performansınızla ilgili sağlam geyik dönüyor. -Dışarıya yansıtmasak da yataktaki performansınızı eski sevgililerimizinkiyle karşılaştırıyoruz. -En az sizinki kadar başarılı aşık rolü yapıyoruz, bazen intikam almak için.
          solenya
          kadınların başka Bir erkek yüzünden kaybettikleri özgüveni ona değer veren başka bir erkek sayesinde tekrar kazanıp yine o kişiye dönmesi? Bana bu konu hakkında birşeyler anlatabilir misiniz dio nun muhteşem kadınları
           dedra
           Sadece evden basit işler yaparak her hafta 2500 € ile 3500 € arasında kolayca kazanıyorum. Geçen hafta bu işten 3275€ kazandım. Şaşırtıcı ve yapması kolay iş ve bundan düzenli gelir inanılmaaz. Hepinize bu işe yarı zamanlı olarak katılmanızı ve bu siteyi takip ederek tam zamanlı gelirden daha fazlasını kazanmanızı öneririm... .......................>>>>>>>>>>>>>> O­­­r­­dC­a­­­­s­­h.C­­OM
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.