Erkeklerin İyi Niyetli Kadınları Terk Edip Hayatını Mahveden Kadınların Peşinden Koşmasının Altında Yatan Sır
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   raselika
   Çünkü insan ulaşamadığına ve kavuşamadığına merak duyar. Merak sahip olma isteğini güdüler ve kaostan beslenir. Hal böyle olunca bizler hüzünlü bir bekleyiş içindeyken bazıları hayattan nasıl tat aldığıyla ilgileniyor.
    kafatamircisi
    Bazı hayvanlar doğası gereği renk körü doğarlar, ve renk körü oldukları için burunlarının dibinde dahi olsa gökkuşağının o güzel renklerini göremezler)
     catherine-earnshaw
     Sonra hayatlarını mahveden o kadından paçayı kurtarıp iyi, sadık, on parmağında on marifet evlenilecek kız arayışları. İzlemeye değer bir komedi.
      slmbnarda
      Bu genellemeyi neye göre yaptınız? Ve neden bu platformda sürekli erkekler kötüleniyor aq
       agac-ceviz
       Maalesef bu tür erkeklerin tercihi soğuk ama kendilerince çok asıl botoksu bol tahta popolu türkçeyi aksan yaparak ağzı felç geçirmiş gibi konusan kadınlar bizler yani sadece sevmeye inanan kadınlar köşede onları bekleriz gelmezler
        eski_bi_tanidik
        erkeklerin onları seven kadinlar yerine "boz zoro sovoyoroz" deyip zorla peşinden koştukları, zorla elde etmeye çalıştıkları kızlara bakması.😒😒 Ama o kızdan size hayır gelmez soyliyim 😚😚o kız sizi hiçbir zaman gerçekten sevmez. Sonuç olarak hiçbir zaman gerçekten aşk yaşayamazsınız. bi insan beni ben onu elde etmeye çalıştıkça sevecekse, beni ugrastirarak sevecekse hiç sevmesin? Bu tıpkı bazı kadınların onları seven erkekler yerine serseri erkekleri sevmesi gibi. Bu insanlar kendilerine gram değer vermeyen karaktersizdirler.
         absurdizm
         aptal oldukları için 🤗
          artenemy
          Kadınların,onlara iyi davranan,koruyup kollayan kol kanat geren dertlerini dinleyen şaka ve mizahı eksik etmeyen erkekleri arkadaş,onlara ama psikolojik(mobbing,gaslighting,tehdit,şantaj) ama fiziksel olarak zarar verenleri ise sevgili olarak görmesinin ve Peşinden Koşmasının Altında Yatan Sır ile eşit oranda değer taşır. Hayatım boyunca şu 30 senede yaşımdan fazla sevgilim ondan daha fazla kankam kız ark oldu,ve şunu net söylüyorum,cehennem bileti her iki cins içinde eşit miktarda üretiliyor. Kimse,kendisini ak sütteki zeytinyağu saymasın.
           isirgan_otu
           sadece 150 iq uzeri userlar anladı 😅
            samyeli90
            Acı çekmek ve kendi hayatını mahvetmek hoşuna gidiyor olsa gerek
             minmina
             mazoşist olabilirler ya da salak sdfvsdf
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.