Erkeklerin İyi Niyetli Kadınları Terk Edip Hayatını Mahveden Kadınların Peşinden Koşmasının Altında Yatan Sır
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   raselika
   Çünkü insan ulaşamadığına ve kavuşamadığına merak duyar. Merak sahip olma isteğini güdüler ve kaostan beslenir. Hal böyle olunca bizler hüzünlü bir bekleyiş içindeyken bazıları hayattan nasıl tat aldığıyla ilgileniyor.
    kafatamircisi
    Bazı hayvanlar doğası gereği renk körü doğarlar, ve renk körü oldukları için burunlarının dibinde dahi olsa gökkuşağının o güzel renklerini göremezler)
     slmbnarda
     Bu genellemeyi neye göre yaptınız? Ve neden bu platformda sürekli erkekler kötüleniyor aq
      absurdizm
      aptal oldukları için 🤗
       isirgan_otu
       sadece 150 iq uzeri userlar anladı 😅
        eski_bi_tanidik
        erkeklerin onları seven kadinlar yerine "boz zoro sovoyoroz" deyip zorla peşinden koştukları, zorla elde etmeye çalıştıkları kızlara bakması.😒😒 Ama o kızdan size hayır gelmez soyliyim 😚😚o kız sizi hiçbir zaman gerçekten sevmez. Sonuç olarak hiçbir zaman gerçekten aşk yaşayamazsınız. bi insan beni ben onu elde etmeye çalıştıkça sevecekse, beni ugrastirarak sevecekse hiç sevmesin? Bu tıpkı bazı kadınların onları seven erkekler yerine serseri erkekleri sevmesi gibi. Bu insanlar kendilerine gram değer vermeyen karaktersizdirler.
         agac-ceviz
         Maalesef bu tür erkeklerin tercihi soğuk ama kendilerince çok asıl botoksu bol tahta popolu türkçeyi aksan yaparak ağzı felç geçirmiş gibi konusan kadınlar bizler yani sadece sevmeye inanan kadınlar köşede onları bekleriz gelmezler
          coronavirus
          Öyle bir şey yok.
           deli_dumrul_
           bunun erkeği kadını yok, her iki cinste de aynı tipler mevcut, konuyu açanın bu konuda yarası var sanırım o yüzden erkeklere saplamış.
            minmina
            mazoşist olabilirler ya da salak sdfvsdf
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.