Erkeklerin İyi Niyetli Kadınları Terk Edip Hayatını Mahveden Kadınların Peşinden Koşmasının Altında Yatan Sır
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   raselika
   Çünkü insan ulaşamadığına ve kavuşamadığına merak duyar. Merak sahip olma isteğini güdüler ve kaostan beslenir. Hal böyle olunca bizler hüzünlü bir bekleyiş içindeyken bazıları hayattan nasıl tat aldığıyla ilgileniyor.
    voila
    Fazla iyi olmamak lazım, mahvedecek kadar kötü de olmayın da.
     kafatamircisi
     Bazı hayvanlar doğası gereği renk körü doğarlar, ve renk körü oldukları için burunlarının dibinde dahi olsa gökkuşağının o güzel renklerini göremezler)
      slmbnarda
      Bu genellemeyi neye göre yaptınız? Ve neden bu platformda sürekli erkekler kötüleniyor aq
       absurdizm
       aptal oldukları için 🤗
        isirgan_otu
        sadece 150 iq uzeri userlar anladı 😅
         eski_bi_tanidik
         erkeklerin onları seven kadinlar yerine "boz zoro sovoyoroz" deyip zorla peşinden koştukları, zorla elde etmeye çalıştıkları kızlara bakması.😒😒 Ama o kızdan size hayır gelmez soyliyim 😚😚o kız sizi hiçbir zaman gerçekten sevmez. Sonuç olarak hiçbir zaman gerçekten aşk yaşayamazsınız. bi insan beni ben onu elde etmeye çalıştıkça sevecekse, beni ugrastirarak sevecekse hiç sevmesin? Bu tıpkı bazı kadınların onları seven erkekler yerine serseri erkekleri sevmesi gibi. Bu insanlar kendilerine gram değer vermeyen karaktersizdirler.
          illegal_bro
          Ülke de çok yaygın bir şey bu. Özellikle evli olanlarda. Mesela kadınlar adam dövüyor, hastanelik ediyor sonra tekrar barışıyorsun. Erkekler de kadın başkasıyla kaçıyor, ben seviyorum geri gel diyorsun.
           agac-ceviz
           Maalesef bu tür erkeklerin tercihi soğuk ama kendilerince çok asıl botoksu bol tahta popolu türkçeyi aksan yaparak ağzı felç geçirmiş gibi konusan kadınlar bizler yani sadece sevmeye inanan kadınlar köşede onları bekleriz gelmezler
            terliklihayvan
            hiç kimse mutlu olduğu, iyi giden, mutlu olduğu, tamamlanmış hissettiği ilişkisini bir başkası için bozmaz. bu çerçevede iyi niyetli kimselerin şu veya bu nedenle bizleri mutsuz ettiğini söylemek yanlış olmaz. iyi niyet her zaman sorunları çözmüyor. aşık olmak ise zaten henüz sırrına tam erilememiş bir eylem. genellikle bilinç dışı yapılan bu seçimle hayatımızdaki önemli kişilerle çocuklukta yaşadığımız ve çözülmemiş travmaları bilinçsizce yeniden yaratıp çözmeye çalışıyoruz, genelde de başarısız olup mutsuz oluyoruz. meraklısına aşağıdaki linkte güzel bir kitap var:
            https://www.idefix.com/Kitap/Asik-Olmak/Egitim-Basvuru/Psikoloji-Bilimi/urunno=0000000342204?gclid=Cj0KCQjw7MGJBhD-ARIsAMZ0eeugdsZRZMyWT7CGtk2Bi_kPGPhrjCqUwHGj1IbbvEkhrov8x0Ft_LQaApV6EALw_wcB&gclsrc=aw.ds
            Aşık olmak
            neticeten kızların domuzu, erkeklerin hayatını mahvedecek kadınları seçmesinin önceki iyi niyetlilerle bir alakası yok.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.