Erkeklerin İkili İlişkilerinde Kadının Etkisinde Kalması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrgray1890
   Her insanın zekası ve düşüncelerine saygı duyulabilir,ama tam anlamı ile benimseyip adapte olup merkeze yerleştirmek neden? Çoğu erkek arkadaşımın,sevgililerine bağlı bir tutum içinde ilişkilerini sürdürüyor,hayatında hiç sakal bıyık bırakmamış arkadaşlarımdan birisi 1,5-2 ay kadar önce sakal ve bıyık bırakmak istediğini söyledi,bu görüntüden zerre hoşlanmayacağını bildiğim için en fazla 1 hafta sürer dedim ve konuyu mizaha vurdum,ama şuan adam viking dizisinden fırlamış gibi dolaşıyor,2 gün evvel instadan yazışırken bir şekilde öğrendim ki;meğer,kız arkadaşının emri üzerine sakal bıyık bırakmış,aynı arkadaşımın giyim tarzınıda 1 sene kadar önce değiştirip danilo gibi giyinen çocuğu elit bireyden türkücüye çevirmiş mahmut tuncer yapmış, günümüzde ikili ilişkilerde kadınların etkisi sanki,sevgili gibi değilde sahibemsi bir tipte yani gayet dominant ve dediğim dedik. Konu hakkında düşünceleriniz neler ?
    mert_
    İlişkide 2 taraf da birbirini olduğu gibi sevmeli. İlişkilerde dominant ve resesif kişiler olursa bu köleliğe dönüşür. Ama baskı ve santaj yapmadan ufak tefek önerilerin mahsuru yok tabi ki.
     me_out_bye
     Beni değiştiremez.
      tsukyomi
      Kadın da erkeğin kıskançlığı adı altında zincirleniyor ama. Erkekler de, kadınlar da kendini karşıya beğendirmek için şekilden şekile girmeyecek, olay bu kadar basit. Çiftler birbirinden görünüşle alakalı ufak tefek isteklerde bulunabilir elbette, bu "sığlığı" önler, "renklendirir". Ama karakterinden ödün veriyorsa o yanlıştır işte. Gelen tipe değil, huya gelsin. Sonra aşk yalan, sevgi yok diye ağlıyorlar. Var kardeşim, siz sevgi aramıyorsunuz ondan bulamıyorsunuz.
       kisacadeniz
       Kesinlikle katılmıyorum. Erkekler çok daha fazla etki altına alıyor hatta
        kafatamircisi
        Duyguların mantığın önüne geçmesi durumudur cinsiyet farketmez
         gizemino
         Bu cinsiyetle değil karşılıklı olarak iki taraftan birinin baskın olmasından kaynaklı bir durum
          abdes_terligi
          bazen de kadınlar kendilerini sırf erkek arkadaşları için değiştiriyorlar. Bence kendini sırf bir sevgili için değiştirmek saçma. Birisi benimle çıkıyorsa beni olduğum gibi sevdiği için çıksın. Beni değiştirmeye çalışıyorsa beni olduğum gibi sevmiyor demektir ki bu durumda da buyursun siktir olup gitsin kendine daha uygun birini bulsun
           sena158
           Biz hipnoz etkisi bırakıyoruz bu fani cins ne yapsın 😜😁
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.