178
22.10.2020
Erkeklerin Gay Diye Yaftalanmasına Sebep Olan Hareketler
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   lilcat
   Uzun bir süre boyunca güzel bir kadınla kanka olarak devam etmesi bu tür dedikoduları başlatır. Özellikle giyim tarzı da kankası dediği insana benziyorsa kız gruplarında "bu çocuk sanırım gay" diye düşünmeye iter bizi.
    faruktekin
    ince, daha doğrusu kırık dediğimiz ses tonuyla konuşması. ses tonuna yakın hareketler yapması. haset olan erkek grubu kızlarla iyi anlaşan erkeklere gay gibi der. yeterince cahil bir ortamdaysanız dişinizi fırçalasanız bile size gay gözüyle bakabilirler.
     dr.rock
     kadını reddetmeleri
      imailahorsilahh
      Kılsız kaslı bir vücut
       sari_kirpi
       Gay değilim ve bana böyle davranılması beni üzüyor. Gayleri dışladığımdan değil, sadece olmadığım bir şey için yargılanmak pek te hoş değil.
        yusufusludur
        Ben bir erkeğin gay olduğunu konuşmalarından anlarım öncelikle ses tonajlamalar'ı hareketleri falanda bir başka olur zaten
         cinayetvaraga
         2 sorun var. "Gay diye" derken neden gaylik bir olumsuz sıfat gibi burda? İkincisi bunu olumsuz sıfat kabul edip birine bunu yakıştırıyor olmak ayrı bir olumsuz durum. Başlı başına sıkıntı.
          me_out_bye
          Yürüyüşü
           elfozn
           ayyy kızzz diyorsa..agznı yaya yaya konuşuyor bir de yürüken kıvırtıyorsa..
            absurdizm
            Kendini guldurebilen erkeklerle ilgileniyosa
             kisacadeniz
             erkek arkadaş grupları dururken üç dört kişilik kız gruplarında tek erkek olarak takılması
              vitaly
              kıllarını alması...
               zeynebio
               Konuşma tarzı, kıvırtarak konuşması, yürümesi. Bunlar genelde bu algıyı oluşturuyor. Üniversiteye giderken bir çocuk vardı. Çook karizmatik idi. Ben her gördüğümde karizmasından çok etkilenirdim. Yürüyüşü, konuşması baya hoş gelirdi. Tam bir yıl sonra tatilden döndükten sonra ne o konuşma ne o duruş ne de o yürüyüş kalmıştı. Kıvırtarak yürüyordu. Kıvırtarak konuşuyordu. Gülüşündeki o karizma bile yok olmuştu. Her gördüğümde şaşıp kalıyordum. Bir insan nasıl bu kadar değişirdi anlam veremiyordum. Sonrasında gay olduğunu öğrendik. Hep de kendini gay olarak tanımlarmış. Ama o zaman o ilk sene niye o kadar erkek erkek takılmıştı ki? Hala aklıma geldikçe hayret ederim.
                bisosyolog
                Öyle bir şey var mı tam emin değilim. Ancak gey olan erkek kendini belli ediyor. Yani bunu hissediyorsun en ağır abi dediklerimizden bile alıyorsun. Ya da sosyoloğum ve çok haşır neşir olduğum için onlarla böyle, bilemiyorum, emin değilim.
                 damladamlo
                 Kibar olması tabii ki. Kibar bir ses tonuyla konuşan ve dili iyi olan her insan gay olarak algılanıyor. Ha bir de kimseyle işi yoksa, kadınlara bakmıyorsa hemen gay damgasını yapıştırıyorlar.
                  tivayci
                  Bromance'ın her yürü ahshaha
                   fakatmuzeyyen
                   Hiç kız arkadaşlarının olmaması.. Tam bir kafa karışıklığı..
                    impactresponse
                    Erkek erkeğe seks yapmak.
                     mezunakalanmezun
                     Şaka bir yana birbirlerine sarılmaları olduğunu düşünüyorum. (Şaka derken bayanları reddetmesi, malum her erkek her kadını kabul edecek değil ya.)
                      bnln
                      Ne yazık ki önyargılarımız
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.