Erkeklerin Evlenmek İstememe Sebepleri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   zeynebio
   Bu her zaman söylenen bir durum. Erkekler evlenmek istemez. Erkekler evlenmekten korkar diye. Ancak biz Kadınlar için bu kadar önemliyken bir erkek neden evlenmek istemez ki? Şöyle düşünüyorum; 1. Daha iyisini bulacağına dair inanç 2. Tek eşlilikten korkma 3. Sorumluluktan kaçma 4. Başka roller edinmekten kaçınma Benim aklıma bunlar geliyor. Erkekler sizler de söylerseniz neden evlenmek istemediğinizi bizler de öğrenmiş oluruz.
    palmiye
    Ya parası çoktur ya parası yoktur.
     gulfemkaya
     bence devir artık erkeğin evlenmemesi üzerine değil de erkek ve kadınların ilişkilerden beklentilerine ve bunu ne kadar karşılayıp karşılayamadıklarına döndü ama sen bilirsin tabii
      amakafamiznasiguzel1
      sanırım erkekmişim :)
       mehmet_08
       Evlilik her sabah taze süt içebilmek için evde inek beslemeye benzer. Nafaka
        redblack
        Evlenmeyin, hepiniz mutlu olmayı hak ediyorsunuz.
         imailahorsilahh
         Tam şuan erkek olduğumu öğrendim.
          android_dahaiyi
          sorumluluk almak istemiyorlar.
           sairsel
           Evliliğin maddi ve manevi boyutlarını düşününce insanlar ister istemez temkinli yaklaşıyor. Evlilik deyince öyle sadece iki kişilik bir olay değil bu aynı zamanda sizinle beraber aileler evleniyor, farklı kültürler evleniyor. Sadece erkek açısından olaya bakacak olursak toplumun dayattığı bir çok şey var. Ev geçindirebilecek maddi güce sahip misin, bir işin var mı, askerliğini yaptın mı gibi pek çok soruyu olumlu yönde cevaplamanız gerekiyor. Bunlar tamamsa evlenilecek kafaya uygun kişi var mı? Yoksa görücü usulü mü bakılacak? Diyelim sevgilin var ailen kabul etmiyor veya karşı taraf kızı vermiyor. Kısaca çok yönlü düşünülmesi gereken bir eylemdir evlilik.
            yagmur_ults
            Sorumluluk almaktan çok korkuyorlar
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.