Erkeklerin Estetikle Kadın Gibi Görünmeye Çalışması Ne Kadar Mantıklı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   turuncu_sapka
   Ben herkesin görüşüne cinsel yönelimine açık bir insanım sadece bunu abartan ve sanki gözümüze sokmaya çalışıyorlarmış gibi davranmalarına karşıyım. Onun dışında sizlerinde görüşlerine açığım.
    biribizidurdursuncanim
    Mantıklı, mantıksız orası bizi ilgilendirmez açıkçası. Bir olay veya durum toplumda sorun teşkil etmiyorsa bize ne öyle değil mi?
     oguzhan-deniz
     İnsanların yüzünü değiştirmesi seni neden ilgilendiriyor?
      patronicee
      Bence; kendini erkek olarak tanımlıyorsan 'erkek erkektir' derim ben. Bakımın boku çıkınca erkeklik alaşağı ediliyordur bence. Gece yanımda yatan estetikli, dudakları benimkiyle yarışan ya da tamamen kılsız tüysüz veya benden daha bebeksi bir erkek istemem ben. Benim için mantıksızdır. Yanımda yatmayan erkek isterse ped taksın, bana ne.
       diocu01
       Bunun beni yada seni yada bir başkasını ilgilendirdiğini düşünmüyorum kendi hayatları kendi kararları onlar beğenmiş ki yaptırmışlar bize saygı duymak düşer
        bright-wizard
        Mantıksız
         makeup_melis
         Heteroseksüeller dışında tüm erkekler hayatında özgür ve isteyen istediğini yapar, kimseyi ilgilendirmez. Heteroseksüel erkeklerin estetikle yüzünü kadınlaştırmak istemesine karşı değilim ama erkek erkektir sonuçta. Kadınsı dudak dolgusu yaptıran heteroseksüel erkekle birlikte olmak istemezdim.. :) Resimdkiler heteroseksüel değil bu arada.
          derinfeylesof
          Aklıma fotoğrafdakilerin deli gibi para kazandıklaro geldi acayip kazanıyorlar ya
           kalpci
           Gaylerde kadınlar gibi dışa dönük bir ruha sahiptirde ondandır
            honeybee
            onlar kendilerini erkek olarak görmedikleri için çok normal geliyor, o yüzden kadın gibi gözükmeye çalışmıyorlar ki öyle olduklarına inanıyorlar
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.