Erkeklerin Estetikle Kadın Gibi Görünmeye Çalışması Ne Kadar Mantıklı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   turuncu_sapka
   Ben herkesin görüşüne cinsel yönelimine açık bir insanım sadece bunu abartan ve sanki gözümüze sokmaya çalışıyorlarmış gibi davranmalarına karşıyım. Onun dışında sizlerinde görüşlerine açığım.
    patronicee
    Bence; kendini erkek olarak tanımlıyorsan 'erkek erkektir' derim ben. Bakımın boku çıkınca erkeklik alaşağı ediliyordur bence. Gece yanımda yatan estetikli, dudakları benimkiyle yarışan ya da tamamen kılsız tüysüz veya benden daha bebeksi bir erkek istemem ben. Benim için mantıksızdır. Yanımda yatmayan erkek isterse ped taksın, bana ne.
     makeup_melis
     Heteroseksüeller dışında tüm erkekler hayatında özgür ve isteyen istediğini yapar, kimseyi ilgilendirmez. Heteroseksüel erkeklerin estetikle yüzünü kadınlaştırmak istemesine karşı değilim ama erkek erkektir sonuçta. Kadınsı dudak dolgusu yaptıran heteroseksüel erkekle birlikte olmak istemezdim.. :) Resimdkiler heteroseksüel değil bu arada.
      tyliebee
      Estetiği abartıp güzel / yakışıklı olmaktan ziyade orası burası orantısız şişmiş, itici gözüken kadına da erkeğe de yav senin yüzüne nolmuş derim, "içimden". Ama konu erkekler neden kadın gibi görünmeye çabalıyor'a indirgendiği zaman işte o bizi ilgilendirmez. Bir insan cinsiyetini nasıl hissediyorsa o şekilde görünmekte özgürdür. Yönelimler sadece gay / straight diye ayrılmıyor çünkü, biyolojik cinsiyeti erkek olup ruhu kadın olan insanlar da var.
       biribizidurdursuncanim
       Mantıklı, mantıksız orası bizi ilgilendirmez açıkçası. Bir olay veya durum toplumda sorun teşkil etmiyorsa bize ne öyle değil mi?
        notuds
        iyi de kadın gibi de görünmüyorlar ki aq.. ben hayatımda böyle kadına rast gelmedim aq.. bıyıklarına ruj bulaşmış yüzü tuvalet taşı gibi bembeyaz.. gözler gerdirilmiş koreli gibi.. ne bu olum.. taşşanızı alnınıza yapıştırın gezin aq bu ne.. götüme kaş göz çizsem daha çok kadına benzer amk bu ne
         alengirik
         Erkek dediğin: .......................... Neyse ya hu, bana ne? İsteyen istediği gibi olsun benden uzak :)
          trueliving
          herkesin kararına saygılıyım ama buna bir örnek olarak veya özendirme olmaması gerektiğini düşünüyorum. o fazla görüyorum ki bu durumu, bir de yakısıklı erkeklerin bu şekilde olmasına aklım almıyor neden ya neden ?
           eflayilmaz
           Nasil mutlularsa oyle mantikli
            rarero
            Estetiğin ruh sağlığıyla alakalı çok sağlam bir bağlantısı var. Ruh sağlığını zedeleyen bu tür işlemlerin psikiyatristlerce de değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum ben. Durum eşcinsellikle alakalı değil. O ayrı bi mevzu.
             beril_sudee
             Mantıklı mantıksız tabii ki bilemeyiz elbette ama yerine oturmayan bazı şeyler oluyor
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.