Erkeklerin Boynuzlanmayı Sonuna Kadar Hak Etmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   issizmadaaam
   İstisnalar vardır... demek isterdim ama yok. Bugüne kadar kaç erkek tanıdıysam hepsi de beş para etmezdi. Buna babam da dahil. Gözleri dışarda, sadakatin s'sinden haberi olmayan, daima s'klerini düşünen bir güruhtan bahsediyoruz. Kendilerini küçücük beyinleriyle kadınlardan üstün görmeleri de cabası. Ha bu arada, buna Adnan Ziyagil de dahil. Herkes Bihter'in Behlül'le nasıl yattığını konuşuyor ama Adnan'ın Bihter'e tecavüzünü konuşmuyor. Biraz da bunları konuşalım.
    busrawashere
    çok özür dilerim ama genellemenin anasını bellemişsin, istisnalar kaideni skmiş
     redblack
     Demek ki adam pesinden gitmemissiniz efendim. Saygilar.
      eefenizz_
      Ama ayıp oluyo yani
       tsukyomi
       Ablacım önce çevreni sonra seçimlerini değiştir. Dünya çevrendeki oğlanlardan, seçtiğin erkeklerden ibaret değil. Sonra böyle gözü kulağı kanatan genellemeler yapıyorsun ortalık batıyor.
        cinayetvaraga
        Yargılaya yargılaya bitiremediniz, bitmediniz. Demek ki etrafınızdaki tüm erkekler sağlam yavşakmış ki hayatı sadece onlardan ibaret görmüşsün. Ayrıca nerden biliyorsun tüm erkeklerin akıllarının hep s*kinde olduğunu? o kadar mı çok denedin ne bu genelleme?
         amakafamiznasiguzel1
         erkekler olmadan 1 yıl zor yaşarsın, gelmiş burda racon kesiyosun. onlarca erkek tanıdım, arkadaş olarak, sevgili olarak, akraba olarak.... çoğu da beş para ederdi. hatta iyi ki varlar. genellemenin de böylesi artık ama yaniii
          benita
          Yok devenin nalı
           absurdizm
           Ne kadın ne erkek, kimse boynuzlanmayı hak etmez. Kaliteli insan bulun hayatınızda.
            me_out_bye
            Linç yemişin afiyet olsun. Su isten ni ?
             noway
             adnan ile bihter konusunda ben de katılıyorum. erkekler için söylenecek sözlerin tamamı söylenmiş. benim aşkım hariç bütün erkekler yok olabilir.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.