140
19.10.2020
Erkeklerin Boynuzlanmayı Sonuna Kadar Hak Etmesi
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   issizmadaaam
   İstisnalar vardır... demek isterdim ama yok. Bugüne kadar kaç erkek tanıdıysam hepsi de beş para etmezdi. Buna babam da dahil. Gözleri dışarda, sadakatin s'sinden haberi olmayan, daima s'klerini düşünen bir güruhtan bahsediyoruz. Kendilerini küçücük beyinleriyle kadınlardan üstün görmeleri de cabası. Ha bu arada, buna Adnan Ziyagil de dahil. Herkes Bihter'in Behlül'le nasıl yattığını konuşuyor ama Adnan'ın Bihter'e tecavüzünü konuşmuyor. Biraz da bunları konuşalım.
    eefenizz_
    Ama ayıp oluyo yani
     redblack
     Demek ki adam pesinden gitmemissiniz efendim. Saygilar.
      benita
      Yok devenin nalı
       amakafamiznasiguzel1
       erkekler olmadan 1 yıl zor yaşarsın, gelmiş burda racon kesiyosun. onlarca erkek tanıdım, arkadaş olarak, sevgili olarak, akraba olarak.... çoğu da beş para ederdi. hatta iyi ki varlar. genellemenin de böylesi artık ama yaniii
        o1ceyhun_
        Anlıyorum
         busrawashere
         çok özür dilerim ama genellemenin anasını bellemişsin, istisnalar kaideni skmiş
          luciferin_kizkardesi2
          Bazıları cidden hakediyor ama hiç boynuzlamadım bir erkeği
           monaiman
           Harbi işsiz adamsın.
            noway
            adnan ile bihter konusunda ben de katılıyorum. erkekler için söylenecek sözlerin tamamı söylenmiş. benim aşkım hariç bütün erkekler yok olabilir.
             cinayetvaraga
             Yargılaya yargılaya bitiremediniz, bitmediniz. Demek ki etrafınızdaki tüm erkekler sağlam yavşakmış ki hayatı sadece onlardan ibaret görmüşsün. Ayrıca nerden biliyorsun tüm erkeklerin akıllarının hep s*kinde olduğunu? o kadar mı çok denedin ne bu genelleme?
              me_out_bye
              Linç yemişin afiyet olsun. Su isten ni ?
               tsukyomi
               Ablacım önce çevreni sonra seçimlerini değiştir. Dünya çevrendeki oğlanlardan, seçtiğin erkeklerden ibaret değil. Sonra böyle gözü kulağı kanatan genellemeler yapıyorsun ortalık batıyor.
                absurdizm
                Ne kadın ne erkek, kimse boynuzlanmayı hak etmez. Kaliteli insan bulun hayatınızda.
                 eski_bi_tanidik
                 Walla herkes linçlemiş ama kesinlikle haklılık payı var kim ne derse desin yani 🤷🏽‍♀️ tabii ki genelleme yapman yanlış hepsi böyle olamaz ama çoğu böyle görünüyor. dio dahil tüm sosyal medyalarda çoğunlukla çoğu erkeklerin akıllarının böyle fesat şeylerle dolu olduğunu anlayabiliyoruz. Kadınların yanında böyle olmalarını beklemiyorum ama erkekler kendi aralarında GENELLİKLE böyle şeyler konuşuyorlardır bence. Kii bunu kendileri belli ediyor 🤷🏽‍♀️🤷🏽‍♀️🤦🏻‍♀️ kızmayın bana ama yapcak bişey yok kendinizi böyle tanıtmışsınız Saygı duyun lütfen 😅
                  bela-arda
                  Size birşey söyleyeyim mi? 😁 Yok söyleyeceğim. Bakın şimdi, bu arkadaş açmış bunu ve kendi aklının yettiği kadarı ile bişeyler yazmış. Sonuçta burada yazmak bedava değil mi! İşte bedava olduğu için yazmış bunu. Yazacak başka birşey yok sonuçta, birisine kızmış herkese vermiş vermiştirmiş. 2 kere evlenmiş ve boşanmış bir erkeğim. Evet evlilikleri de hatalar yaptım (her insan gibi) ancak bunlar aldatmaya sebep olacak bir davranış değildi. İlk eşimi acayip çok sevdim, ama köyün berberi ile bile aldattı :) Gercekten! Suçum sadece çok sevmek ve değer vermekti. İkinci eşim Türk değildi ve ayrılma nedenimiz çok farklı. Ancak; bu arkadaş inanın bana Sibel Üresin'in kitaplarını falan okumuş sanırım yada bir psikolojik sorunu var. Açıklayamadım bunu okuyunca kendime. Kız arkadaşım yanımda, bu yazıyı düşünürken sordu "Ne okudun da seni böyle düşündürdü" Bunu tercüme ettim ve bana bakarak gülümseyerek güzel ve birazda mizah katkılı konuşma yaptı. İnsanlaraldatılmayı hak etmezler! Siz aldatmayı seçerseniz, inanın başınızaya aynısı gelir yada aldattığınız kişi eğer benim gibi biri ise, mahkemenin kapısında ağlarsınız ama aldattığınız kişi, nekadar hıçkırıklarınızı duysada, nekadar buna içi elvermese ve gönlü dayanması da arkasına bile bakmadan sizden uzaklaşır. Yapmayın! İnsan olun, konuşun, rahatsızlığınız söyleyin. Olmadı? Ayrılın, boşanın. Aldatmayın. Aldatmak zayıf kişilikli. İreylerin davranışıdır. Zayıf olabilirsiniz bunda belki bir sorun yok ama arkanızdan "aşağılık yaratık" dedirtmeyin. Bu arkadaşa bir psikoloğa gitmesini tavsiye ederim.
                   dr.rock
                   Tecavüzün meşrusu olmaz tabi Ama Evlilikte bir kadın belli bir süre ayrı yatarsa mahkeme onun alehine boşanmayı gerçekleştirir Adnan akıllı olup dava açsaydı Ne diyecek bihter hakime? Milyarlık adamsın, parandan da zırnık koklayamaz Mal Git bihterlerden harem kur
                   /
                   0

                   Tarihe Göre

                   İçerik bulunamadı.