Erkeklerin Bir Kadının Kendisinden Hoşlandığını Asla Anlayamaması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Beylerin bu konuda bir araya yok bence arkadaşlar. Ya ortada hiçbir şey yokken karşısındakinin ondan hoşlandığına kendini inandırıyor ya da ondan hoşlanan kişiyi asla göremiyor. 'Seviyorsan git konuş bence' taktiği de bir yere kadar ama değil mi? Sizin de farketmeniz lazım durumu ve ona göre bir pozisyon almanız lazım ama yok. Anlayamıyorlar. Geçenlerde bir başlık vardı kadınlar zihin okuma konusunda erkeklerden daha yetkin diye herhalde ondan kaynaklanan bir durum. Sizce neden sevgili beyler? Neden göremiyorsunuz size ilgi duyan kadınları? Bu arkadaşlar üniversitede kadınların erkeklere ilişki teklif ettiği hayalleri ile sınavlara hazırlanan arkadaşlar aynı zamanda. Neden buna ihtiyaç duyuyorlar çünkü kendilerinden hoşlanan kadını görüp doğru hamleyi yapamadıkları için. Kadın anlatmak için yeterli çabayı göstermiş olsa da farkedemiyorlar. E herkes size peşin peşin açılacak diye bir kaide yok. Benden söylemesi çevrenizdeki kadınların hal ve hareketlerine vermek istedikleri mesajlara odaklanın beyler.
    gregory_
    Anlamayiz Sedef apla anlamayiz, tripleri de anlamiyoruz maliz çünkü.
     _gizem_
     ya hiç anlamazlar ya da arkadaşça davrandın diye aşık sanarlar dengesizler...
      pazartesi
      Anlarlar ancak farkettirmezler. hoşlanan kişinin götü memesi güzel değilse anlamazdan gelip yedekleme yapıp daha iyisini ararlar. kadınlarda da durum aynı. hiç mi beğenmediğiniz biri size açık ara yazdığında anlamazdan gelmediniz.
       issizmadaaam
       Çünkü hepsi ayı oğlu ayı. En sonki flörtüme benim senden hoşlandığımı nasıl anlamazsın her sabah gözümü açar açmaz sana günaydın yazıyordum dedim, annem de yazıyor ben ne bilim demişti aq salağı.
        detokssuyu
        Yok ya bence bu konuda cin gibiler. Hatta o kadar iyiler ki zaman zaman yanlış anladıkları bile oluyor. Anlamamazlıktan geliyor olabilir belki ona bir şey diyemem.
         patavatszmelek
         Siz öyle sanın, nasıl da anlayıp salağa yatıyorlar oy...
          koronalitavuk
          Korkuyoruz kardeşşşşş. Orada kadın bağırsa TACİİİİİİZ dese. Bütün oradaki halk bizi s*ker....Oradaki halk ben olsam ben de beni s*kerim...Bu yüzden kadınlar kendileri teklif etmesi şart... Biz birşey anlamıyoruz dediğiniz herşey karışık.. Lütfen açık açık söyleyin usandık sizin aptal olan kukunuza göre yönelmenizden.
           raselika
           Geçenlerde bir bim kasiyeriyle göz göze geldik. Çocuk da hoş bir çocuk. Bir iki hafta göz göze geldik. Devam etti bunlar. İsmimi falan da bildiğine eminim yani. Israrla bekledim ama gelmedi istek falan. Ben de boş verdim. Bıraktım bakmayı falan. Birkaç defa benle konuşmaya yeltenir gibi oldu ama olmadı. Yapamadı çünkü zamanı geçti artık. Zamanında anlasaydı belki sevgili bile olabilirdik. Ama anlayamaması yüzünden olamadı yani. Gerçekten var böyle bir şey.
            ozymandiase
            Kadınların sağı solu belli olmuyor ki bu konuda tamam oldu diyorsun ama bir anda pas vermeyi kesebiliyor. Yanlış bir hareketini çok daha yanlış anlayabiliyor. Sağı solu belli olmuyor yani. O açıdan bazen anlasak da anlamamazlıktan gelebiliyoruz.
             pillowtalk
             Bunun için etkili olan yöntem dan diye öpmek. Çünkü başka türlü söylesen bile anlayamayabiliyorlar.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.