Erkeklerin Bir Kadının Kendisinden Hoşlandığını Asla Anlayamaması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Beylerin bu konuda bir araya yok bence arkadaşlar. Ya ortada hiçbir şey yokken karşısındakinin ondan hoşlandığına kendini inandırıyor ya da ondan hoşlanan kişiyi asla göremiyor. 'Seviyorsan git konuş bence' taktiği de bir yere kadar ama değil mi? Sizin de farketmeniz lazım durumu ve ona göre bir pozisyon almanız lazım ama yok. Anlayamıyorlar. Geçenlerde bir başlık vardı kadınlar zihin okuma konusunda erkeklerden daha yetkin diye herhalde ondan kaynaklanan bir durum. Sizce neden sevgili beyler? Neden göremiyorsunuz size ilgi duyan kadınları? Bu arkadaşlar üniversitede kadınların erkeklere ilişki teklif ettiği hayalleri ile sınavlara hazırlanan arkadaşlar aynı zamanda. Neden buna ihtiyaç duyuyorlar çünkü kendilerinden hoşlanan kadını görüp doğru hamleyi yapamadıkları için. Kadın anlatmak için yeterli çabayı göstermiş olsa da farkedemiyorlar. E herkes size peşin peşin açılacak diye bir kaide yok. Benden söylemesi çevrenizdeki kadınların hal ve hareketlerine vermek istedikleri mesajlara odaklanın beyler.
    _gizem_
    ya hiç anlamazlar ya da arkadaşça davrandın diye aşık sanarlar dengesizler...
     mrlawyerkk
     Bence en doğrusunu yapıyordur. Kadınlar bu konuda çok kararsız olabiliyor. Hoşlanmak dediğimiz eylem adı üstünde bugün hoşlanırsın yarın hoş bulmayabilirsin. Ertesi gün kadın arkadaş sana gelip ben seni arkadaşım olarak görüyorum derse o zaman mahcup olursun o yüzden bu konuda gözleri biraz kapatmak daha doğru.
      gregory_
      Anlamayiz Sedef apla anlamayiz, tripleri de anlamiyoruz maliz çünkü.
       detokssuyu
       Yok ya bence bu konuda cin gibiler. Hatta o kadar iyiler ki zaman zaman yanlış anladıkları bile oluyor. Anlamamazlıktan geliyor olabilir belki ona bir şey diyemem.
        peripedia
        Doğru. Biz kadınlarda pek gösteremiyor olabiliriz ama en nihayetinde onlar bizler gibi bu durumları ince eleyip sık dokumuyor ve bizim gibi düşünmüyorlar. O yüzden seviyorsan git konuş bence en mantıklısı. En kötü ne olabilir ki? Reddedilirse en fazla ki o da dünyanın sonu değil.
         kayberkay
         bence kadınlar erkekleri hafife alıyor ya da işte kadınlar bunu daha iyi anlar falan demeye gerek yok insan aklı ile alakali bunun kadın versiyonu da var erkek versiyonu da çok kalıba koymak anlamsız
          kania_
          Arkadaşça davranıyom çocuğa bütün sınıf benim ona aşık olduğumu sanıyo.Ama galiba öyleyim sjsjsjsjjssjsj
           pazartesi
           Anlarlar ancak farkettirmezler. hoşlanan kişinin götü memesi güzel değilse anlamazdan gelip yedekleme yapıp daha iyisini ararlar. kadınlarda da durum aynı. hiç mi beğenmediğiniz biri size açık ara yazdığında anlamazdan gelmediniz.
            diocubacito
            Kız kardeşi olanlar hemen anlıyor da, olmayanların anladığını ben daha görmedim
             kania_
             Buna odunluk ve kıtlık denir
              damladamlo
              Erkeklerin bu hayatta anladığı bir şey var mı? Sadece sesli düşünüyorum...
               issizmadaaam
               Çünkü hepsi ayı oğlu ayı. En sonki flörtüme benim senden hoşlandığımı nasıl anlamazsın her sabah gözümü açar açmaz sana günaydın yazıyordum dedim, annem de yazıyor ben ne bilim demişti aq salağı.
                pillowtalk
                Bunun için etkili olan yöntem dan diye öpmek. Çünkü başka türlü söylesen bile anlayamayabiliyorlar.
                 ozymandiase
                 Kadınların sağı solu belli olmuyor ki bu konuda tamam oldu diyorsun ama bir anda pas vermeyi kesebiliyor. Yanlış bir hareketini çok daha yanlış anlayabiliyor. Sağı solu belli olmuyor yani. O açıdan bazen anlasak da anlamamazlıktan gelebiliyoruz.
                  raselika
                  Geçenlerde bir bim kasiyeriyle göz göze geldik. Çocuk da hoş bir çocuk. Bir iki hafta göz göze geldik. Devam etti bunlar. İsmimi falan da bildiğine eminim yani. Israrla bekledim ama gelmedi istek falan. Ben de boş verdim. Bıraktım bakmayı falan. Birkaç defa benle konuşmaya yeltenir gibi oldu ama olmadı. Yapamadı çünkü zamanı geçti artık. Zamanında anlasaydı belki sevgili bile olabilirdik. Ama anlayamaması yüzünden olamadı yani. Gerçekten var böyle bir şey.
                   koronalitavuk
                   Korkuyoruz kardeşşşşş. Orada kadın bağırsa TACİİİİİİZ dese. Bütün oradaki halk bizi s*ker....Oradaki halk ben olsam ben de beni s*kerim...Bu yüzden kadınlar kendileri teklif etmesi şart... Biz birşey anlamıyoruz dediğiniz herşey karışık.. Lütfen açık açık söyleyin usandık sizin aptal olan kukunuza göre yönelmenizden.
                    patavatszmelek
                    Siz öyle sanın, nasıl da anlayıp salağa yatıyorlar oy...
                     burakb_
                     Erkeklerin bu konuda genel olarak bir anlayış eksikliği olabilir yalnız böyle bir şey olmasaydı bile kadınlar da mesaj vermekte çok başarılı değiller. Bakışıyoruz diyorsunuz da her bakıştığımın yanına gidip konuşsaydım ya hapishanede ya hastanede bulurdum kendimi. Cidden. Ben anlamsız temas etmeler başlamadan birinin benimle ilgilendiğini düşünmüyorum bu saatten sonra.
                      etipufyaren
                      Anlarlar. Sadece o kişiyi yeterince beğenmiyorlarsa anlamamazlığa vururlar daha iyisini bulamazlarsa yedek olsun diye
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.