Erkeklere Zarar Veren Normlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bora-boztepe
   Bir kere çocuklu bir anneye koşulsuz şartsız ölene kadar nafaka ödeme zorunluluğu Anne ve babanızın cahil ve bilinçsiz kararıyla siz daha bebekken üreme organının sakat bırakılması yani sünnet Bir kadınla yemeğe çıkınca tüm hesabı ödeme beklentisi İlişkide erkek üzerinde oluşan bir sürü yükümlülük var; İlk adımı atma zorunluluğu, kadını eğlendirme, romantik olma kalıplara girme. yeri geldiğinde kadın için kavga etme vs Etiketlenme: Bir iltifat asılma olarak algılanabilir erkekseniz
    kanadadabiryusuf0
    tek yoran romantik olmak için girdiğim gereksiz çabalar...
     sairsel
     Türkiye de erkek olmak!
      tsukyomi
      Çocuklu bir anneye değil, çocuğa nafaka ödüyorsunuz. Anne babanızın cahil kararı sadece dinsel bir şey, tüm erkekleri kapsamıyor ama sünnet cidden gerekli bir şey değil, orada hakkın var. Her kadın hesabın ödenmesini karşıdan beklemez. Açıkçası ben bunu hakaret sayarım. İlişkide ilk adım zorunluluğu yok, ilk adımı ben attım, erkeği eğlendirdim, romantik kalıplara sokmadım, ona değil el kaldıran, edilecek tek bir lafı itinayla indirdim vs. Erkeklere zarar veren şey GENELLEMEDİR. Tıpkı kadınlara zarar verdiği gibi. Şunu yapmayın artık rica ediyorum.
       detokssuyu
       Kimse kimseye koşulsuz şartsız nafaka ödemiyor ya şunu bir öğrenin artık. Çocuğunuza ve onun bakımını üstlenen anneye ödüyorsunuz. Bu kadar zor olmasa gerek.
        mevsimlerdensnbahar61
        Cesaret sanırım bi tık fazla beklenti oluyor erkeklerden bu konuda ve bu çok yorucu bi tabu
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.