Erkeklere Kadınlarda Olan Hangi Karakter Özelliği Verirdiniz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gundemss
   Herkesin karakteri farklıdır genelleme yapamayız. Kadında olan erkekte vardır, erkekte olan kadında vardır ama bazı özellikler ayırılır. Cem Yılmaz'ın bir gösterisinde bahsettiği yalan söyleme özelliği mesela. Kadınlar erkeklere göre daha yaratıcı bu konuda :D Geniş düşünebildiklerinden farklı konulara bağlayarak sıyrılabiliyorlar. Ben bir kadından erkeğe karakter özelliği verecek olsaydım bu sabır olurdu. Bana göre çok sabırsızlar sindirerek yaşayayım yok. Hep hemen olsun, çabuk gezelim, çabuk yemek yiyelim, hızlı yürü,çabuk bak, çabuk anlat ohooo :DDD Neden bu kadar acele ediyorsunuz ? Biraz anın tadını yaşayın ya
    absurdizm
    Konuyla alakalı mi bilmiyorum ama bir söz var, hiçbir kadin; ihtiras halindeki bir erkek kadar aciz ve gülünç olamaz. Erkekler bu haldeyken inanılmaz gülünç oluyorlar. Kadınlardaki bu dayanıklılığı erkekler alsa nasıl olurdu acaba?
     peripedia
     Biraz daha ince düşünme. Bu demek değil çok ince düşünen, duyarlı beyler yok elbette var ama sanıyorum kadınlar erkeklerden çok daha ince düşünüyorlar.
      lovewkoko
      kadınlarda en çok imrendiğim özellik, bir savaştan sonra çok daha güçlü durabilmeleri ve toparlanmaları. gece boyunca ağla ağla ağla ama sabahında fıstık gibi pırıl pırıl ortalarda dolaşmaları. çok güçlü geliyo bana bu özellik. biz daha derbeder oluyoruz bu gerçek. mental olarak o kadar güçlü değiliz çok takılıyoruz geçmişte.
       abdes_terligi
       ufaklığı daha kolay kontrol altında tutmak ve daha az agresif olmak
        asit
        Kararlılık ve netlik. Tanıdığım kadınlarda mevcut olan ve özendiğim özelliktir. Çoğu erkek özellikle kendim, herhangi bir durum, olay, beklenti vs için ; olursa ekime olmazsa s... modunda olduğumuzdan kadınlardaki bu özellik hep özendirici gelmiştir.
         tsukyomi
         Şu siteye besmeleyle girer gibi "kadın erkek yoktur, birey vardır" yazdım kaç kere. Karakteri cinsiyet belirlemez. Açıkçası tanıdığım erkekler benden daha sabırlı. Yalan söyleme özelliği de yüklenmemiş bana, muhtemelen bir yerde doğrucular silkti beni. Ne oldum ben şimdi erkek mi oldum yine? Şuradan her gün belimin altında kamaşullahla çıkıyorum ya.
          eski_bi_tanidik
          Sadakat Yalan söylememek Biraz utanma (suç işleyenler tecavüz edenler için) Edep ( bu da aynı şekilde) Yemek yapabilme
           me_out_bye
           Erkeğe az daha düşünceli olma özelliği ekletirim.
            littlejohn
            Biraz daha az gamsizlik olabilir
             me_out_bye
             Delikanlılık eklerim dicem kadına. Ama zaten öyle olanlari var. 😌. Olsun sayılarını çoğaltırız, öyle olsun diyek. Her kadın gevşek olmak zorunda değildir.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.