Erkeklere Kadınlarda Olan Hangi Karakter Özelliği Verirdiniz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gundemss
   Herkesin karakteri farklıdır genelleme yapamayız. Kadında olan erkekte vardır, erkekte olan kadında vardır ama bazı özellikler ayırılır. Cem Yılmaz'ın bir gösterisinde bahsettiği yalan söyleme özelliği mesela. Kadınlar erkeklere göre daha yaratıcı bu konuda :D Geniş düşünebildiklerinden farklı konulara bağlayarak sıyrılabiliyorlar. Ben bir kadından erkeğe karakter özelliği verecek olsaydım bu sabır olurdu. Bana göre çok sabırsızlar sindirerek yaşayayım yok. Hep hemen olsun, çabuk gezelim, çabuk yemek yiyelim, hızlı yürü,çabuk bak, çabuk anlat ohooo :DDD Neden bu kadar acele ediyorsunuz ? Biraz anın tadını yaşayın ya
    tsukyomi
    Şu siteye besmeleyle girer gibi "kadın erkek yoktur, birey vardır" yazdım kaç kere. Karakteri cinsiyet belirlemez. Açıkçası tanıdığım erkekler benden daha sabırlı. Yalan söyleme özelliği de yüklenmemiş bana, muhtemelen bir yerde doğrucular silkti beni. Ne oldum ben şimdi erkek mi oldum yine? Şuradan her gün belimin altında kamaşullahla çıkıyorum ya.
     lovewkoko
     kadınlarda en çok imrendiğim özellik, bir savaştan sonra çok daha güçlü durabilmeleri ve toparlanmaları. gece boyunca ağla ağla ağla ama sabahında fıstık gibi pırıl pırıl ortalarda dolaşmaları. çok güçlü geliyo bana bu özellik. biz daha derbeder oluyoruz bu gerçek. mental olarak o kadar güçlü değiliz çok takılıyoruz geçmişte.
      peripedia
      Biraz daha ince düşünme. Bu demek değil çok ince düşünen, duyarlı beyler yok elbette var ama sanıyorum kadınlar erkeklerden çok daha ince düşünüyorlar.
       me_out_bye
       Delikanlılık eklerim dicem kadına. Ama zaten öyle olanlari var. 😌. Olsun sayılarını çoğaltırız, öyle olsun diyek. Her kadın gevşek olmak zorunda değildir.
        asit
        Kararlılık ve netlik. Tanıdığım kadınlarda mevcut olan ve özendiğim özelliktir. Çoğu erkek özellikle kendim, herhangi bir durum, olay, beklenti vs için ; olursa ekime olmazsa s... modunda olduğumuzdan kadınlardaki bu özellik hep özendirici gelmiştir.
         littlejohn
         Biraz daha az gamsizlik olabilir
          me_out_bye
          Erkeğe az daha düşünceli olma özelliği ekletirim.
           absurdizm
           Konuyla alakalı mi bilmiyorum ama bir söz var, hiçbir kadin; ihtiras halindeki bir erkek kadar aciz ve gülünç olamaz. Erkekler bu haldeyken inanılmaz gülünç oluyorlar. Kadınlardaki bu dayanıklılığı erkekler alsa nasıl olurdu acaba?
            abdes_terligi
            ufaklığı daha kolay kontrol altında tutmak ve daha az agresif olmak
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.