126
19.1.2021
Erkekler Neye Aşık Olur?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   nykskaos
   "İyi bir kadın, bir erkeği etkiler. Zeki bir kadın onda ilgi uyandırır. Güzel bir kadın büyüler. Anlayışlı bir kadın ise ona sahip olur." Rowland böyle düşünüyor. Sizce haklı mı?
    mrs_furby
    Belirli bir şey yok. Bi çekim varsa yeterli.
     vurz
     Erkekler kadinlari sever, buna aşık olurlar
      tsukyomi
      Şimdi o anlayışı enayilik sanan errkekler de var, bir konu hakkında konuşalım dediğinde 'kafa açıyorsun' deyip gidenler de var, fazla iyisin ben üzerim seni deyip kaçanlar da. Kişiden kişiye değişir diyelim.
       benita
       Zekaya aşık olduklarını söyleyenler iki meme gördü mü salyalarını tutamıyor. (İstisnalar hariç arkdşlr)
        sairsel
        Anlayış, ilgi ve şefkat 😉🌺
         palmiye
         Cevap dünyadaki erkek sayisi ile doğru orantılıdır bence. Kişisine göre değişir. Damacana da bu cevaplara dahil.
          gregory_
          Uzun bacakli, zeki, küt saçli, esprili, güzel gülüslü , alkol içen, ehliyetli, müzik zevki olan güzel kadinlara aşık olunabilir bence.
           mevsimlerdensnbahar61
           Aşk hesap kitap gütmez o, olduğu için o dur meziyetleri ve farklılıkları için değil
            asit
            her ne kadar sonu boka bağlansa da, kalemle toplamış olduğu saçlarına yan profilden bakınca yer çekiminden daha güçlü bir çekim uyandırmıştı bende..
             me_out_bye
             Güzel kalbi, güzel görüntüsü. İçinin iyiliği yüzüne yansımış olan ? Extra hayran kalmak. Hem tatlı hemde diğerleri gibi olmamış 🙌🏻 Delikanlı mı delikanlı. Hanımefendi mi hanımefendi !!! Ne bok ararsan var. Tatlı mı tatlı !!!!! Ama hala yerinde düzgün duran. Akıllı mantıklı. Duygusal mmmmmm. İçli miçli Bedenide tatlı. Ulan her yeri tatlı 🤔 TUTMAYIN LAN BENİ AŞIK OLACAM ! karakteride cok hoş. Kişiye aşık olunur. Ama sor bi aşık olunca her şey halloluyor mu? Hayır. We are living in shit türkey. Belki başka yerde yaşasaydık belki.. +Erkekler maldır. Bu müthişlikten uzakta geçirdiği her zaman sacma sapan işlerle ugraşir yapar sonra başina işte işler açar. Mal işte yani. Sonra salaklıklarda yapabilir bu kişiyi üzer kırar yanında olamaz vs. Böyle bişeler olabilir 🤔 Tek Aşk çözüm değil bu kdr sorunla çevrili iken.
              muzlu-pasta
              Göt meme vajina
               imailahorsilahh
               Bazı erkek türleri, pelvis bölgelerinde bulunan beyinlerine kan pompalanması hasebiyle, kadınların 2. İle 7.kaburgaları arasında bulunan sağ ve sol loba ya da yine karşı cinsin pelvis bölgesinde bulunan kıvrımlı düşünme organına ya da aynı pelvisin arka kısmındaki kan pompalatan ve iki odacığı bulunan değerli organımıza aşık olabilirler.
                who-am-i
                Zeki olmak zorunda
                 bright-wizard
                 Doğaya aşık olur.
                 /
                 0

                 Tarihe Göre

                 İçerik bulunamadı.