Erkekler Neden Dişli Kadın Sever?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gundemss
   Mağazaları dolanırken denk geldim Erkekler Neden Dişli Kadın Sever diye bir kitap :D Sherry Argov'un bir kitabı içeriğini merak ettim ama para verip okur muyum ?Bilmiyorum belki ters köşe bir kitaptır. Erkekler her kadını sever geçenlerde de olgun kadın sevdalarını değerlendirmiştik şimdi de dişli kadın versiyonu çıktı. Olgun kadın ve dişli kadın sevdaları doğru orantılı olabilir diye düşündüm. Bence karakter olarak benzeyebilir bu kadınlar ; hayatı daha önde yaşıyor olmaları, dişli oldukları için iş hayatları ve özel hayatlarının daha otoriter şekilde ilerliyor olması, erkek üstünde tıpkı olgun kadın gibi sahiplenici yaklaşmaları belki bazen dişli kadınlar benim dediğim olsun diye sıkabilir ama diğer özellikleri benzeşiyor. Dişli oldukça bazen erkeklerin yapamadıklarını da yapar bu kadınlar bu da etkileyen özelliklerden. Aklıma ilk dominant anne Gönül geldi :D
    leb
    eski sevgilim çok dişliydi birbirimizi öldürmek üzereyken ayrıldık .d
     peripedia
     Dişli derken? Baskın ve otoriter mi yani. Ben de tam tersini düşünüyorum ama bu da kişiye özgü bir durum sanıyorum. İnsanlar genelde kendilerinde eksik olan şeyleri partnerlerinde arama yoluna gidiyorlar. Tamamlanmış hissediyorlar böylelikle.
      tsukyomi
      Dominant teyze dişliden ziyade kezban timsali yalnız. Erkeklere karşı üstten bakmalar, tripler vs. Dişli kadın gücünü, zekasını ve dişiliğini gerektiği yerde ve gerektiği düzeyde kullanır. Zira fazla bilgelik sıkar, fazla güç boğar, fazla dişilik tekdüzeliğe yol açar. Ama bunların dozunu, yerini ve zamanını ayarlayabilen kadının hakimiyeti tartışılmaz.
       sairsel
       Dominant teyze gibi timsah dişli olmasın ama böyle mıy mıy da olmasın orta şekerli her zaman iyidir.
        me_out_bye
        Biraz yapıyla alakalı karakterle. Bizde o kdr incelik olmadığı için aşırı yihaaaa ayh böyle senin anlamayacağın uçuk ters köşen olunca itici olabiliyor. Biraz daha birbirlerine yakın oldumu karakterler hoş oluyor. Yani adam sevmeyen biri ise minnoş şeyleri kadının acayip minnoş olmasındansa böyle hem kadın hem dik duruşlu gördümü beğenir doğal olaral yani. Kafa yapılarının karakterlerin uymasına çıkıyor yine iş önemli olan bu. Çokta davar baskıcı olmak isteyen kendini alfa gören herifte ister elinde oyuncak olsun ona itaat etsin partneri. Dik duran kadındam doğal olaral hoşlanmayacaktır. Ona haddini bildiren birinden. Ezik süzme saf arayacaktır istediği gibo kullanacağı. - Erkekler şunu sever diye bir şey yok yani. Erkeklerim hangi tip olduğu ve ne arzu ettiği meselesi. Hangi tip erkeğin ne kadar sayısa oldugu diğerinin ne kadar bir mahallede toplumda falan. Ona göre oranın arzu edilen kadınıda o istek doğrultusunda şu tip kadın olur.
         kafatamircisi
         Dişleri dökülmüş kadınlarla öpüşmek istemediğimiz için))
          android_dahaiyi
          bu erkekler biraz milf seviyor bence. ondan dolayı daaha olgununu, bilgilisini, dediğim deik kadınlara düşüyorlar. aynısı dilf kadınlar için de geeçerli
           lovewkoko
           ben genellikle nineleri tercih ediorum takma dişlerini çıkarınca sorun olmuyor
            bukafelos
            kızlar bişi diyim mi! erkeklere soru sorduğunuz başlıkların hepsinin sadece başlıklarını okuyoruz.. asjkajas!!
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.