Erkekler Neden Ayva Göbekli Kadınları Sever
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   honeybee
   arkadaşlar hiç unutmuyorum bir ara kilo almıştım ve bu durumdan hiç mutlu değilim erkek arkadaşım vardı o zman ve bana arkadan sarıldığı zaman göbek yapmıssın dedi ama hoşuma gitti demişti ve çok şaşırmıştım bunun sebebi ne sizce , neden?
    thekmk
    Erkek değil miyim diye kendimi sorguluyorum gece gece, tşkler🌹
     onr_acbdms
     Çünkü göbekli erkeğin sevilmesi kadar doğal bir şey. Göbeği olan kadın "Ay göbeğim var çok çirkin görünüyorum" diye kaprise giren kadınlardan değildir. Büyük ihtimalle özgüvenlidir de. Ben şahsen incecik kadınlardan ziyade biraz daha kilolu kadınları seviyorum. Yazın sahilde uzanırken veya koltukta otururken o göbek kendini belli edecek. 😂
      nickimdebileolmaz
      Kilo aldın az ye diyememiştir.
       catherine-earnshaw
       Üç anlamı olabilir: 1) gerçekten hoşuna gitmiştir 2) başkası sana bakmaz artık, sadece bana kaldın diyordur içinden 3) kendin hakkında kötü hissetmeni, kabalık etmeyi istemiyordur Hangisi olduğu senin onunla olan deneyimlerine bağlı. Bana kendimi güzel hissetmediğim anlarda edilen iltifatlardan hep bir parça şüphelenmişimdir. "Ayva göbeğimi ben daha sevemiyorum elin erkeği nasıl sevsin?" diyorum.
        mrlawyerkk
        Yakışmış olamaz mı? Ayva göbek dediğimiz şey minicik bir şey zaten ben hoşlanıyor muyum? Böyle bir kıstasım yok ama birine yakışır mı olabilir?
         asit
         Ben de bu göbek şeklini seviyorum. Dümdüz tahta gibi bir karın yerine ayva modeli göbüş daha bi tahrik edici ve hoş görünüyor. Beş öğün yeyip iki öğün sıçarak bu görünüme kavuşabilirsiniz. Bikini üzeri az ayva göbek olursa daha makbul olabilir. Yazın sahilde plajda bolca görebilirsiniz, gayet hoştur.
          sedefartuny
          Sever mi gerçeketen? Emin miyiz? Son kararımız mı? Bak sonra göbüşlü göbüşlü kızları görünce fikir değiştirmeyin.
           leb
           ya baktı bir patavatsizlik yaptı yalandan hoşuma gitti demiş işte .d
            samyeli90
            Öylemiymiş
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.