Erkekler Neden Aldatır? Kadınlar Ne İster?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   onurkirimlioglu
   Evet hemcinslerim, sevgiliniz var,seviyorsunuz ama neden aldatıyorsunuz.? Peki ya kadınlar , ne ister kadınlar bir ilişkiden ,karşı cinsten.
    benita
    Aldatan insan karaktersizdir, macera arar. Karaktersizliğin kadını ya da erkeği de yoktur
     catherine-earnshaw
     Erkekler ne kadar "aldatmıyoruz biz" diye atarsa atsın, doğaları gereği soylarını devam ettirmek için bir sürü kadın isterler. Yani neden aldattıkları sorusuna et meselesi diyebiliriz. Onların aldatması hemen her kadının deneyimlediği, kanıtlanmış bir gerçektir ve tecrübe yalan söylemez. Kadınların aldatması çok komplike bir konu. Aldatmak onun için zordur çünkü doğası gereği en mükemmel tek erkeği eş seçmek ve ona sadık kalmak ister. İlişkilerinde yeterince acı çekmiş bir kadın sadakat ister. Onun sizi isteyip istemediğinden emin olmak istiyorsanız sizinle iletişim kurma sıklığına bakın. Durup dururken mesaj atması, yanınızdayken gergin durması olumlu belirtilerdir. Bir özelliğinize hayran kalmıştır çünkü kadının aşkı hayranlık temellidir; sizi birçok açıdan eksik görüyorsa ya düzgünce ilişkiyi bitirecek ya da -olgunlaşmamışsa- aldatacaktır. Diyelim sorun sizde; onu yalnız bırakmanız, EN ÖNEMLİSİ ilgisiz bırakmanız, dış görünüşü hakkında densiz yorumlar yapmanız, tırnağı etmeyecek kadınları onun yanında göklere çıkarmanız, onu arkadaşlarınıza kötülemeniz onu şeytanlaştıran şeyler. Ne ister? Ona bunları yapmayacak bir erkek tabii ki. Bir kadını çok uzun süre sebepsiz yere yatağında yalnız bırakan erkek zarar görmeden çekip gidebileceğini düşünüyorsa vay haline.
      etipufyaren
      Orospu çocuğu oldukları için aldatırlar
       moonlight3rd
       Kadınlar da aldatır.
        obiyagmur
        Doyumsuz, açgözlü ve kalp kırmayı sevdikleri için. Net. Kadınların tek istediği şeh halbuki sadece biraz sevgi sizden beklentileri sadece bu olm bunuda başaramıyosunuz.
         mandrake85
         Aldatmanın cinsiyeti olmaz. Bir anlığı olmaz. Kadın beni oyuna getirdi olmaz. Bunları bırakın. Aldatan insanın size saygısı yoktur.
          excelans01
          Neden aldatır evet günümüzün kadın erkek ilişkilerinde en çok yaşadığı durum flört döneminde kadın erkek Cinsel anlamda duygusal anlamda herşeyi yaşayıp doyma noktasına geliyor evlenince de monoton heyecanı olmayan bir evliliğe dönüşüyor farklı şeylere yöneliyor tekrar bir heyecan aramak istiyor ve yasak olan herşeyin insana daha tatlı geldiğini bildiği için aldatmaya yöneliyor yani hem erkek hem kadın aldatır ama kadınlar erkeklere göre daha sadık erkek aldatıldığını öğrenen kadın intikam duygusuyla hareket edip oda aldatmaya yönelir konunun özeti bu
           libidio
           Ne isteyeceğiniz allah aşkına saygı ve bize eğer veriliyorsa verilen değerin gösterilmesini istiyoruz. Biz bunu söyleyince sanki uzaya git ay taşı bul gel demiş gibi tepkiler yağıyor.
            lilnymph
            Aldatmanın ne zaman cinsiyeti oldu haberim yok ancak bildiğim şu ki aldatan insanlar o zamana kadar gerçek sevgi nedir görmeyen, birileri onu sevince ilgi manyaklığına bağlayıp herkesi sömürmeye çalışan insanlardır. Kadınların ne istediğine gelirsek, kadınlar sizlerden onu sevmenizi bekler. Öyle laf olsun diye değil gerçekten sevmek ve bunu hissettirmekten bahsediyorum. Kadınlar sevildiğini bilse bile bunu görmek,duymak ister. Bir kaç güzel söz ve iltifat sizi gerçekten seven bir kadın için yeterlidir. Siz sanıyorsunuz ki tüm kızlar cüzdan emici. Beyler emin olun bize vereceğiniz sokak kenarından geçerken görüp bulduğunuz ve aklınıza bizi getiren tek bir güzel çiçek o yüzlerce lira döktüğünüz buketlerden daha değerli. Manevi düşünün.
             eraycinar
             Eğer ki karşılıklı ilgisizlik varsa erkek de kadın da aldatır. Sarmıyorsa ne yapacaksin ki :)
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.