Erkekler Neden Aldatır? Kadınlar Ne İster?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   onurkirimlioglu
   Evet hemcinslerim, sevgiliniz var,seviyorsunuz ama neden aldatıyorsunuz.? Peki ya kadınlar , ne ister kadınlar bir ilişkiden ,karşı cinsten.
    moonlight3rd
    Kadınlar da aldatır.
     trinkme
     genellikle cinsel sıkılmadan ya da yapışık,senden ayrılmayan sevgiliyi son çare olarak soğutmak için aldatılıyor
      obiyagmur
      Doyumsuz, açgözlü ve kalp kırmayı sevdikleri için. Net. Kadınların tek istediği şeh halbuki sadece biraz sevgi sizden beklentileri sadece bu olm bunuda başaramıyosunuz.
       eraycinar
       Eğer ki karşılıklı ilgisizlik varsa erkek de kadın da aldatır. Sarmıyorsa ne yapacaksin ki :)
        busrawashere
        boka sarıyorsa, daha iyi biri bulduğunu düşünüyorsa, isteksizlik varsa ya da bi anlık hevesse ikisi de aldatır ama hiçbir şey aldatmayı sadeleştiremez yapmışsın işte bi bok bari sıvama
         excelans01
         Neden aldatır evet günümüzün kadın erkek ilişkilerinde en çok yaşadığı durum flört döneminde kadın erkek Cinsel anlamda duygusal anlamda herşeyi yaşayıp doyma noktasına geliyor evlenince de monoton heyecanı olmayan bir evliliğe dönüşüyor farklı şeylere yöneliyor tekrar bir heyecan aramak istiyor ve yasak olan herşeyin insana daha tatlı geldiğini bildiği için aldatmaya yöneliyor yani hem erkek hem kadın aldatır ama kadınlar erkeklere göre daha sadık erkek aldatıldığını öğrenen kadın intikam duygusuyla hareket edip oda aldatmaya yönelir konunun özeti bu
          benita
          Aldatan insan karaktersizdir, macera arar. Karaktersizliğin kadını ya da erkeği de yoktur
           lilnymph
           Aldatmanın ne zaman cinsiyeti oldu haberim yok ancak bildiğim şu ki aldatan insanlar o zamana kadar gerçek sevgi nedir görmeyen, birileri onu sevince ilgi manyaklığına bağlayıp herkesi sömürmeye çalışan insanlardır. Kadınların ne istediğine gelirsek, kadınlar sizlerden onu sevmenizi bekler. Öyle laf olsun diye değil gerçekten sevmek ve bunu hissettirmekten bahsediyorum. Kadınlar sevildiğini bilse bile bunu görmek,duymak ister. Bir kaç güzel söz ve iltifat sizi gerçekten seven bir kadın için yeterlidir. Siz sanıyorsunuz ki tüm kızlar cüzdan emici. Beyler emin olun bize vereceğiniz sokak kenarından geçerken görüp bulduğunuz ve aklınıza bizi getiren tek bir güzel çiçek o yüzlerce lira döktüğünüz buketlerden daha değerli. Manevi düşünün.
            mandrake85
            Aldatmanın cinsiyeti olmaz. Bir anlığı olmaz. Kadın beni oyuna getirdi olmaz. Bunları bırakın. Aldatan insanın size saygısı yoktur.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.