Erkekler Ne Söyler Kadınlar Ne Anlar?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dilekk-turan
   Evet malesef toplum olarak muzdarip olduğumuz bir iletişim problemimiz var. En çok kadın erkek arasında yaşanan bu problem, bağlar kopma noktasına gelmesine evliliklerin bitmesine sebep oluyor. Peki siz bunlara örnekler verebilir misiniz? Erkekler ne söyler kadınlar ne anlar?
    utumasasiilekayanadam
    Ulan kadına diyorum ki arkadaş olalım yok diyor bundan sonra seninle kardeşiz
     sairsel
     Erkekler iletişimde düzdür, bayanlar bu işi karmaşık hale getiriyor. Örneğin bir erkeğin canı elma yemek istiyorsa bunu "elma yemek istiyorum" diye açıkça söyler ama bayanlar "meyve yemek istiyorum" derler sonra en sevdiği meyvenin elma olduğunu tahmin etmeni beklerler. Anlaşılmak dileğiyle ;)
      redblack
      -Kibar davranirsin, hoşlandin anlar. -Vardiginda haber verir misin? dersin, kontrol manyakligi anlar. -insanlara guler yuzlu davranirsin, sevgilin herkese yuruyor anlar. Anlarlar yani🤷
       badideasensei
       bir erkek eşine : -sen dul kalma ben dul kalırım. *(kadın güldü, iltifat zannetti ilk başta) Aradan bir kaç dakika geçti -o erkek halen gülüyor anlamasını bekliyor *kadın anlamış ama yalnızca susuyor işte işimiz böyle sözde erkeklere kaldıysa aaah aahh
        absurdizm
        Açıkçası erkekler bana yalan söylerse ben inanırım. Kızsa öğüt veriyo sanıp ciddiye alırım. Gülse mutlu olur kaşık atarım. Galiba ben bir malım.
         cinayetvaraga
         Ben çok söven bir insanim. buradaki herkes bilir. evde bazen sinirlenip ortaya sövüyor "hay amk" diyorum sonrasinda hep kavga kiyamet. niye ona sövüyormuşum. Anlatıyorum anlamıyor. ben niye sevdiceğime sövim amk.
          mevsimlerdensnbahar61
          Bilemedim bu sefer gerçekten
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.