Erkekler! Kadınlarda Hoşunuza Giden Davranışları Yazın!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sihirbaz
   vallahi ben özensiz bir sekilde topuz baglamalarini cok seviyorum ,bir de kalemle yapiyorlar ya cok seksi bence
    littlejohn
    Hosumuza giden seyleri yazdigimizda ona gore duzenleme yapacaklar mi kendilerinde? 😂
     sairsel
     Bir hoş bakış, yarım gülüş 🙂
      talihsizinteki
      sevgili olduktan sonra hayatanı bana adamaması bi yandan kendi hayatına da devam etsin bütün zamanımızı birbirimize harcamamıza gerek yok
       me_out_bye
       Topuz yapan kadınlara gıcık olmakla beraber. Düz güzel saçları olması 😍 kendine iyi bakması ama aşırı havalı olmaması. Beni bitiriyor. I kiss you. Uzaktan. - Öznel olması, kendi halinde olması. Kuaföre gidip herkesin yaptığı saçı yapıp gezmesi herkesin giydigi kiyafeti alip giymesi populer kultür peşinde koşan bir kız olmasi bana itici gelir. - Sana hoş bakıpta, yavşamaması. Duruşunu korumasi belki biraz çekingen olması ? Avvv tatlış 😘 I kiss you again uzaktan. If you like this. - Durduk yere saçını yüzünden çekmesi öyle alelade hareket ama tatlı gözukmesi yaparken. Bazen bön bön bakarken yakalamak. Sıkılmış olması ya da ifadesiz sonra 😁 Güçük sevimli elleri olması. Böyle kadının dibi etli 😅 women hormonlu. Anladın işte. Kısa ve orta boylularda genelde mevcuttur. 32 kilo değilse. - Kendine has bir ışığı, havası olması. - Kadın egosunu abartmaması, aşağıda tutması. Samimi olması son olarak. Bir şeyleri ortak hissedebilmen anlayabilmen.
        selaminko
        güçlü olmaları. sen olmasan bile çocuklarını ve kendisini kimseye muhtaç etmeden hayatına devam edebileceğini gösterebilmesi.
         abdes_terligi
         bilim matematik vs konularda bilgili olması, o konulardan sohbet edebilmesi. Başka konularda da olur ben sohbeti severim, makyaj dizi film hobiler vs fark etmez.
          silmarillion
          Saçlarını uzatmaları ve o uzun saçları toplamaya çalışmaları, çok ilgi çekici
           lovewkoko
           göz teması kurarken mutlu olması beni aşırı mutlu ediyor ya. güzel gülen kadınlara bayılıyorum zayıf noktam.
            bukafelos
            çok spesifik bir örnek olabilir ama; yemek siparişi verirken yemeğin yapılma şekli ve tarifine kadar verip garsona afakanlar basmasını sağlamaları çok çekici geliyor.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.