Erkekler İçin Her Dönem Geçerliliğini Koruyan Giyim Kuşam Tavsiyeleri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   rosemarylemon
   -Terzi sadece pantolon paçası kısaltmak için değildir, ölçülerinizi bilen, yetkin bir terziniz olsun. -Bir ceket, mont, kaban, vs. üzerinize eldiven gibi oturmalıdır. - Kravat, kemer tokasına kadar gelmelidir, daha uzun ya da kısa değil. - Kravatınız asla ceket yakasından daha geniş olmamalıdır. -Kravat ile yaka mendilinin aynı kumaştan yapılmış olmasına gerek yok! -Gömleğin manşet kısmının ceketten bir-bir buçuk parmak kadar dışarı çıkması gerektiğini artık öğrendiğinizi varsayıyoruz. -Takım elbise giydiğinizde pantolonun ayakkabının üzerine yığılmamasına dikkat edin. -İçinde elektrik faturasını dahi bulundurduğunuz bir cüzdanın sizi zengin göstermeyeceğinden emin olabilirsiniz. -Deri ayakkabı giyiyorsanız, kemerinizin aynı renkte olmasına dikkat edin. -Gardırobunuzda mutlaka kaliteli bir çift takım elbise ayakkabısı bulunsun. -Ayakkabılarınızın daima temiz ve cilalı olmasına dikkat edin. -Asla ama asla köşeli burunlu ayakkabı giymeyin. -Parmak arası terlikler plajda giymek içindir. -Düz beyaz veya siyah tişörtün modası asla geçmez. -Ceketinizin alt düğmesini asla iliklemeyin. -Çoraplar elbette ki kişiliğinizin bir uzantısıdır, ancak ayakkabınızla, pantolonunuzla aynı renk olmalı diye bir kaide yok. -Beyaz çorapları sadece spor yaparken giymeyi tercih edin. - Plastik saatlerinizi askere giderken yanınızda götürün, ondan sonra da bir daha kullanmayın. Sizin tavsiyeleriniz varsa buyurun diolayın...
    otomobilosman
    süper kahraman değilseniz, donunuzu pantolonunuzun üzerine giymeyin.
     cherry-cupcake
     takım elbise içine yelek giymek. kesinlikle ve kesinlikle lütfen bunu yapın erkekler.
      demon666
      Çok basittir, tayt gibi kısa kot, zurnik gibi gömlek , nal gibi tespih, babet çorap , ağdalı bilek, hilal bıyık, bmw anahtarı, taşınabilir nargile, beyaz deri cüzdan.
       sadumankutlubay
       Kısa ve ekstra dar paça pantolonlardan kaçın. Kısa kollu gömlekler bazı emekçilere özeldir, günlük giyimde kaçın. Gömlek altına boğazlı kazak giymek gibi bir aptallık yapmayın. Pullu alengirli desenli giysilerden kaçın. Yüksek tabanlı ayakkabılar saçmalık, giyinmeyin. Gömleği iki düğmeden fazla açıp insanların gözlerini kanatmayın. Gökkuşağı gibi rengarek giyinmeyin, renk uyumunu bilin. Dizleri aşınmış pantolonları giyinmeyin.
        fyodorovna
        Dümdüz sade giyinmek. Bu kadar zor olmamalı.
         maybenexttime
         Skinny pantolon giymeyin. Erkekte güzel durma ihtimali olmadığı gibi güzel bulunacağı bir dönem de olmayacaktır.
          dr-zet
          beyaz sarık
           30cmcetvel
           Pembe adam rengidir. Şaşmayın beyler.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.