Erkekler Fiziksel Kadınlar Duygusal Aldatır
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   derinfeylesof
   Geçenlerde arkadaşımla sohbet ederken tartıştığımız konu. Netflıx'te izlenme rekorları kıran diziden ortaya çıktı aslında ismi :Sex/Lıfe Bir çift var kadın biraz doyumsuz anladığım kadarıyla fiziksel olarak eşinden istediği tepkiyi alamıyor ve eski sevgilisini düşünüyor hep. Ne kadar evli olsalar da kadının aklının köşesinde hep eski sevgilisi duygusal mı ? Yoksa fiziksel bir aldatma mı ? Çözemedik. Aşk doktorlarına göre ise kadınlar sadece duygusal aldatırmış, ilişkilerindeki umutsuzluk sonucundan aldatma duygusuna kapılırlarmış. Erkeklerse tamamen fiziksel odaklı aldatırmış, duygusal düşüncelere geri plandaymış kadınlara göre. Bence cinsiyetle alakası yok. Kadın da erkek de fiziksel veya duygusal aldatabilir, kişilikle alakalı.
    domatescokpahali
    Aldatan erkekler başka bir erkek ile mi aldatıyor sanki saçmalık kadınlarda çatır çutur aldatıyor
     killforyou
     bu aldatma meselesi çok abartılıyor diyen bir adam vardı kimdi o?
      detokssuyu
      Duygusal olarak aldatmak diye bir şey var gerçekten. Şüphe de bir aldatma aslında ya acaba bu adamla yapabilir miyim ya da bir önceki ilişkim sürseydi hayatımda ne olurdu bunların hepsi aldatma sayılıyor bence de.
       tsukyomi
       İnsanları cinsiyetine, diline, dinine ya da ırkına göre değil, birey olarak ele aldığınızda doğru sonuca ulaşırsınız. Her erkek aynı mı? Her kadın aynı mı? Bırakın ya.
        garavel_usta
        Şu genellemelerinizi bırakın artık ya. Çok iğrençsiniz, midem kaldırmıyor artık.
         1cerenaltay
         Hangi aşk doktoruymuş o? Mehmet Coşkundeniz mi? Evliliklerde falan çok gördüm evli bir erkek, evli bir kadınla eşini aldatıyor. Karşı taraf da eşini aldatmış oluyor. Yani kadın fiziksel de aldatabiliyor. Erkeğin aldatması bazı alt kesimlerde normalleştirilmiş o yüzden sadece aldatan erkekleri görüyorlar. Ataerkil bir toplumuz maalesef, erkeğin elinin kiri olarak bahsediliyor. Aldatmayan erkek yoktur diyenler kesinlikle eşleri kendilerini aldattığı için bir bahane arıyor. Kusura bakmayın hanımlar ama bütün erkekler aldatmıyor, eşiniz karaktersiz.
          sairsel
          Aldatmak isteyen her türlü aldatıyor bunun kadını erkeği şunu bunu yok! Sağolsun teknolojide buna çok güzel çanak tutuyor sonumuz ne olacak bilemiyorum!
           abdes_terligi
           gidip öyle diziyi izliyorsan ve onun üzerinden insanları genelliyorsan beyin özürlüsün demektir
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.