Erkek ve Kız Öğrenci Evinde Yaşananlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   libidio
   Erkek öğrenci evlerine girerken resmen sağlıkçıların şu dönemde giydiği tulumlardan giyerek gitmek lazım. Onlar nasıl evler, mutfaklar, banyolar.. Kız öğrenci evleri genelde o kadar pis olmaz ama onu mu sen mi aldın bunu mu sen mi aldın muhabbetleri döner. Bir anda sütyeniniz dahi kaybolabilir :)
    redblack
    Evim ögrenciyken de temizdi şu anda da oyle, ama karsi dairemde kiz ogrenciler kaliyordu ve evlerine bir kez girdim modemle ilgili bir sorunlari vardi onu halletmek icin, tabiri caizse köpek baglasan durmaz haldeydi. Mutfakta çöp yigini, bulasiklar buyuk ihtimalle gunlerdir duruyor, monitor bozuk sandim megerse uzerinde fosil aranacak derecede toz varmis.
     busrawashere
     ilk yıl yurt çıkmadığından kalmıştım beş kişiydik bi ben öğrenciydim iki haftada bir dip köşe temizlik vardı salonla mutfak birleşikti ben de salonda yatıyordum mutfağın her gün temiz olması gerekiyordu makine de vardı her gün bir kişi bulaşığı dolduruyordu diğer kızların odası da temizdi doğal gazı ne kadar kullanırsan kullan belirli bir miktar geliyordu ben de ilk defa öyle şey görünce köklüyordum kış günü tişörtle dolaşıyorduk gündüz evde kimse yoktu ev interneti dışında faturalar gayet ucuzdu kısaca düzen varsa aile evininde "bekar evini" mumla ararsın
     /
     0

     Tarihe Göre

     İçerik bulunamadı.