Erkek İçin Vazgeçilmez Kadın
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   trueliving
   Bir Erkek içim vazgeçilmez kadın sizce kimdir , çevremde de görüyorum bazen tek bir kadına saplanıp kalıyorlar ve hiç.olmayacak insan bile onsuz asla yapamam diyor bunu sebebi nedir
    catherine-earnshaw
    Yurdum erkeği uyuz uyuz yazar birazdan "iyi huylu, anlayışlı, sadık, güzel, tatlı, zeki, komik, kültürlü, eğitimli, ağzıyla kuş tutan, hebele, hübele bir kadın" diye. Sonra gider orospudan aşk bekler. Kendine bile itiraf etmez bunu.
     jarlvarg
     sevdigi kadindir tabii ki. ne demek tek bi kadina saplanip kalmak cok esli erkekler mi istiyorsun bu kadar arap olduk mu yav. onsuz asla yapamam diyen de bunun sebebini kendi biliyordur , bizim bilmemize gerek var mi ki?
      suha-cakir
      Bunun asla net bir tarifi yapılamaz bence ya saçmalamayın. Bir de sanki kadınlar aşırı mantıklı varlıklarmış gibi "orospudan aşk beklerler" falan yazmışlar ahhaha. Ne kadar beş para etmez adam varsa peşinde koşan siz, "bad boy seviyorum abi yaaaaa" dedikten sonra aldatılıp düzgün adamlara dert yanan siz, parası var diye yüzüne tükürülmeyecek tiplerle her haltı yiyen de siz ama konuşmaya gelince erkekler şöyle, erkekler böyle. Aynen canım benim erkekler öyle, kadınların da tamamı mantık abidesi aynen. Bu işin cinsiyeti yok arkadaşlar, salak her yerde salak. Vazgeçilmez kadın diye bir şey de yok ayrıca, herkesin belli bir eşiği vardır, o eşiğe kadar belki ama ondan sonra herkes herkessiz yaşayabilir.
       alikokrhy
       Anlayışıdır o. Empati yeteneği vardır. Dürüsttür. Doğada az miktarda bulunur lakin her nedense değerini bilmeyenlerin karşılarına çıkarlar
        hayalperestbirii
        gerçekten öyle bir kadın var mı erkekler için merak ediyorum
         bukafelos
         Bu hususta Erkek mantalitesini size bir fikrayla aktarayim hanimlar; Genç bir erkeğin dört kız arkadaşı vardı ve bir türlü hangisiyle evleneceğine karar veremiyordu. En sonunda doğru kararı verebilmek için bir test yapmaya karar verdi. Her birine 1000$ verdi ve “bu parayı istediğiniz gibi harcayın” dedi.. Birinci kız arkadaşı kendisine yeni elbiseler ve ayakkabılar aldı, kuaföre ve güzellik salonlarına gitti. Genç erkeğe geri geldiğinde söyle dedi: Senin için en güzeli ben olmak istiyorum, çünkü seni seviyorum!” ikinci kız arkadaşı ise genç erkeğin tuttuğu takımın iki kombine biletini,en sevdiği türden bir suru video CD ve bir ay yetecek bira ile geri geldi ve söyle dedi: “Bunlar senin için aldığım hediyeler, eminim seni mutlu edecektir, senin mutlu olmanla bende mutlu olacak.” Uçuncu kız arkadaşı ise bu parayla iyi bir yatırım yaptı ve kısa bir sure içersinde para kendini ikiye katladı ve bu parayla çeşitli yatırım alanlarında kullandı. Genç adama geri gelerek söyle dedi: ”Bana verdiğin parayı birlikte yaşayacağımız mutlu bir gelecek için çoğalttım, çünkü seni seviyorum!” Dördüncü kız arkadaşı ise bu paranın bir kısmıyla bir suru kitap aldı, kalan kısmıyla ise fakirlere yemek dağıttı. Genç adama geri gelerek söyle dedi: “Verdiğin paranın bir kısmıyla sana layık olabilmek için bir suru kitap aldım diğer kısmıyla ise senin adına fakirlere yemek dağıttım.” Genç erkek dört kız arkadaşının yaptıklarından çok etkilenmişti. Karar vermek için epey bir sure düşündü ….. düşündü….. düşündü….. ve sonunda büyük memeli olanla evlenmeye karar verdi… Tesekkur ederim. Uzun bacakli sarisinlar eklesin.
          mrlepus
          1-) Umursamaz bir özgüven 2-) Zeka ve mizah anlayışı 3-) Senden daha iyisini çok kolay bulabileceğini düşünmen
           orientexpress
           Vazgeçilmez kadın yoktur
            honeybee
            aşık olan kadın sadece
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.