Erkek Ablaları Neden Sürekli Kaynanalık Yapıyor?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gulfemkaya
   Dün erkek arkadaşımın ablasıyla tanıştım. Annesiyle de tanışmıştım öncesinden acaba önce kendisiyle değil de annesiyle mi tanıştığım için bilmiyorum baştan bir sıfır geride başladık görüşmeye. Sürekli alttan alta bir laf sokmalar. Aradaki yaş farkı çok olunca ablalar daha bir anaç olur demeler. Sevgilimin annesiyle oturup saatlerce goy goy muhabbet yapıp güler eğlenirken ablası sağolsun ciddi konulardan başımızı kaldıramadık. Hayır anlamıyorum aramızda 4-5 yaş fark sen neden anneliğe soyunuyorsun bu kadar?
    tsukyomi
    İrkek ablasıyım ve şu falafoşu kafamdan alacak tüm kadınlara razıyım. Yeter ki çıkarsınlar hayatımdan sarı iblisi. Yeterince sabotaj yedim bundan, gitsin başkasına sabotaj yapsın artık. Manyak herif, dayak arsızı. Mal geldi mal gidecek ya. Sinirlendim şimdi.
     eski_bi_tanidik
     Aşağılık kompleksi olabilir
      sairsel
      Görümcek :))
       gamze-canc
       Erkek ablasıyım umrumda değiller güle güle üçünüde
        sedefartuny
        O görümce algısından kaynaklanıyor olabilir bence. Ne yazık ki bizim ülkemizde birçok kız çocuğu böyle yetiştiriliyor.
         abdes_terligi
         bilemiyorum, erkek kardeşimin sevgili yaptığını düşününce sıkıntı gibi gelmiyor bana şahsen ama tek isteğim ona layık ve onu incitmeyecek birisiyle çıkması. Yanlış bir şeyler sezersem, yamuk olduğunu görürsem köşeye çekip güzelce korkutabilirim ki bıraksın kardeşimi.
          ozymandiase
          Kız kardeşlerin de kalır yanı yok valla
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.