Erkeğin Şiddete Eğilimli Olduğunu Nasıl Anlarız?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   superkahraman
   Beni düşüncelere sevk eden durumdur. bu nasıl anlaşılır? insanları hiçbirini zaman tam olarak tanıyamayız. ama mutlaka öncesinde bir belirti ,bir şey gösterir diye düşünüyorum. varsa bunun hakkında bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim. Sizce bir de agresif insan şiddete meğilli midir?
    caresizcare
    Kıskanç ve agresif insan pisliktir
     vurz
     2 tur var, cok sessiz ama sinsi en ufak bir kavgada kufurler bagirismalar, digeri de zaten hep aşırı tavirlar, tartisirken saga sola zarar verenler. Aman dikkat, en ufak bir suphe varsa aninda terkedilmeli,sonra cok gec olabiliyor😔
      palmiye
      Trafikteyken neci olduğunu direkt anlarım.
       asit
       ufak meselelere verilen aşırı tepkiler belli edebilir
        diocubacito
        Sürekli agresifse bağırıp çağırıyorsa psikopat psikopat bakıyorsa KAÇ
         irmak676
         Ben de biraz agresifim ama şiddete eğilimli değilim.
          gregory_
          Fanatikçe futbol seviyorsa, araba sürmeye baslayinca karakteri degisiyorsa, kedi sevmiyorsa, kendini ifade zorlugu yasiyorsa, sizden az egitimli ise , sizden az kazaniyorsa kesinlikle uzak durun.
           me_out_bye
           Kişisel olarak bilemem. Ama yapı olarak bu bir gerçektir ki. Erkek şiddete meyillidir. Kadın bu kadar değil. Erkek küçükken sakin masum olabilir ancak büyüdükçe fiziksel kapasitesi artıkkca ve iyi düşünememesi kafa olarak yetersiz olmak. Olayları kas kullanarak güçle çözmeye yönelik tutumu. Dışarıda sürekli gücü ile yargılandığı kiyaslandığı için buna baskılı örselenmiştir ve zaman zaman buna iter kendini. Eli kolu çalışır yani ya da üzerine yürür diklenir. Bu onun uzun süredir bildiği yapmak zorunda kaldıgı aklına gelen bir şeydir. Bazı durumlarda işi cözemediğinde tam tartamadiğinda kafa olarak basit cözüm olarak duygu vurumu olarak yine bu işte bulur kendisini. Bu 'alışkanlığını'sergileyebiliyor maalesef.. Kadın küçükken ya da ergenlik başlarında sinirli bu işe yatkın olabilir. Hayatı drvam ettikçe daha sonra büyüdükçe fiziksel hali gibi kendiside ANEEEEEEEE böyle pambuk pambuk olur ☺️🤗😍.🤔 Dur neyse başka konulara kafamız gitmesin 😐💁🏻‍♂️. Ne diyorduk. Anneliği anaçlığı narinliği KORUMACILIĞI çoğalır. Duyguları yoğunlaşır kafasını çok yönlü kullanmaya başlar. HER İŞİ erkekten çok çok çok çok fazla düşünür irdeler merak eder anlamaya çalışır süsler. Düşünür kafa kullanır* kısaca. Biz analog modellerin aksine. Bağyan dijitaldir evrimi güzele doğrudur. Erkek analoktur ve gittikçe sert olmalıdır. Ona bu görevi biçmişlerdir dışarısı ve onu BÖYLE SÜREKLİ yargılamaktadırlar.
            buse01
            Tartışma esnasında seviyesini koruyamıyorsa yani hakaretler ve küfürlere sığınıyorsa, mesela tartışmaya başladığınızda eğer tartışma daha da alevlenirse şiddet gösterebilir.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.