13
20.11.2020
Erkeği Zamanla Finansal Köleye Çeviren Kadınlar
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   bastimaminoasidi
   Genelleme yapmıyorum sadece bu tarz kadınlar hakkında konuşmak istiyorum. Direkt olarak erkeğin finansal köle olduğu ilişkiler var bunun yanında bir de gerçekten sevgiliymiş gibi yaklaşıp zamanla erkeği finansal köleye çeviren ilişkiler, kadınlar var. Bu kadınlar işlerinde gayet ustalar bence. Öyle bir ağına alıyorlar ki erkekleri. Önce gerçekten ilişkide oluğunu düşünüyor erkek, kadının ona değer verdiğini falan. Parayı sevdiği kadına harcadığını düşünüyor. Feda olsun diyor. Aslında madalyonun diğer yüzü çok farklı. Kadın her istediğini maddi olarak tabi bu yolla elde etmş oluyor. Erkek olayı anladığında ise geçmişler olsun artık çok geç. Olan olmuş oluyor.
    busrawashere
    inanır mısın size göre ben kadın değilim
     palmiye
     Finansal köle tabirini ilk kez dioda duydum.
      absurdizm
      Bana mantıklı geliyor.
       asit
       insan insana bunu yapmamalı ya
        mevsimlerdensnbahar61
        Aklıma sebepsiz alakasız neden bilmiyorum ama Hande yakar geldi
         aasil
         heh işte bu konudaki yorumundan ne olduğun çıktı ekmek elden su gölden para nerde yanaş dostum iyisin neden orospu diyorlar biliyormusun delikanli gibi yaptiğini herkes bildiği icin sen ne oluyorsun orospudan vasıfsizsin onu anladik.
          muzlu-pasta
          Bazı erkeklerin bundan zevk alması durumu KAJDJDJFJKSHFKSLVOWJHD
           dr.rock
           Böyle tipler vardır elbet ama alışveriş dünyası. Çok parası olan adam çok aptal değildir, aksi halde o parayı elinde tutamaz. Yani köleye çevirdim derken köle olan çok tip var. Girmeyin böyle işlere, hastalıklı mevzular, üzülüyorum böyle kadınlara. Gençlikte bi şerefsize kaptırıyor kalbini, ruhunu beceriyor bu adam... İsyan... sonra acısını hayattan çıkartıyor, çıkartıyor da asıl kendine saplıyor farkında değil.
            myra_myra
            hak eden adamlar da yok değil. zengin sadakatsiz tipler kendilerinden genç ilgi gösteren birini bulunca gerisi geliyor adam evli çocuklu bekar o kadınlar için fark etmiyor cüzdan kabarık olsun yeter diyorlar. çok pişkin oluyorlar ayrıca.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.