Erkeği Zamanla Finansal Köleye Çeviren Kadınlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bastimaminoasidi
   Genelleme yapmıyorum sadece bu tarz kadınlar hakkında konuşmak istiyorum. Direkt olarak erkeğin finansal köle olduğu ilişkiler var bunun yanında bir de gerçekten sevgiliymiş gibi yaklaşıp zamanla erkeği finansal köleye çeviren ilişkiler, kadınlar var. Bu kadınlar işlerinde gayet ustalar bence. Öyle bir ağına alıyorlar ki erkekleri. Önce gerçekten ilişkide oluğunu düşünüyor erkek, kadının ona değer verdiğini falan. Parayı sevdiği kadına harcadığını düşünüyor. Feda olsun diyor. Aslında madalyonun diğer yüzü çok farklı. Kadın her istediğini maddi olarak tabi bu yolla elde etmş oluyor. Erkek olayı anladığında ise geçmişler olsun artık çok geç. Olan olmuş oluyor.
    mevsimlerdensnbahar61
    Aklıma sebepsiz alakasız neden bilmiyorum ama Hande yakar geldi
     asit
     insan insana bunu yapmamalı ya
      palmiye
      Finansal köle tabirini ilk kez dioda duydum.
       absurdizm
       Bana mantıklı geliyor.
        myra_myra
        hak eden adamlar da yok değil. zengin sadakatsiz tipler kendilerinden genç ilgi gösteren birini bulunca gerisi geliyor adam evli çocuklu bekar o kadınlar için fark etmiyor cüzdan kabarık olsun yeter diyorlar. çok pişkin oluyorlar ayrıca.
         busrawashere
         inanır mısın size göre ben kadın değilim
          dr.rock
          Böyle tipler vardır elbet ama alışveriş dünyası. Çok parası olan adam çok aptal değildir, aksi halde o parayı elinde tutamaz. Yani köleye çevirdim derken köle olan çok tip var. Girmeyin böyle işlere, hastalıklı mevzular, üzülüyorum böyle kadınlara. Gençlikte bi şerefsize kaptırıyor kalbini, ruhunu beceriyor bu adam... İsyan... sonra acısını hayattan çıkartıyor, çıkartıyor da asıl kendine saplıyor farkında değil.
           muzlu-pasta
           Bazı erkeklerin bundan zevk alması durumu KAJDJDJFJKSHFKSLVOWJHD
            aasil
            heh işte bu konudaki yorumundan ne olduğun çıktı ekmek elden su gölden para nerde yanaş dostum iyisin neden orospu diyorlar biliyormusun delikanli gibi yaptiğini herkes bildiği icin sen ne oluyorsun orospudan vasıfsizsin onu anladik.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.