Erikli Reklamı Yüzünden Su Alacağıma Kitap Alma Hadisem
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ahmetsakar
   reklamı izledim tavşan gibi kilitlendim ekrana. ben böyle bir güzellik görmedim. dedim bunu söyleyen kimdir? benim içimde mesken tuttun prensesim sen kimsin? erikli reklamının vokali Ezgi Köse hanfendiymiş. sevgiler kendisine. sonra bi kez daha dinledim youtube'dan, sonra dedim bu şarkı şiirden gelme kim yazmış? Sabahattin Ali. ben dedim senin gibi naif kalemi bile hakkını vererek okuyamadım Sabahattin Ali... sonra girdim 5-10 kitap aldım farklı farklı yazarlardan. dünya dedim çok kısa ya. böyle şeyleri okumadan geçecek ömrümüz. lezzet almadan boş beleş şeylerle. beyin çok garip bir organ abicim. erikli reklamı görüyorsun su alacağına enayi gibi kitap alıyorsun bir de bir kadının sesine aşık oluyorsun ve siktirip gidiyorsun. "deli rüzgarlarım vardır ovalar bana çok dardır..."
   https://www.youtube.com/watch?v=cwbE416CH6I
   https://www.youtube.com/watch?v=cwbE416CH6I
    mrlawyerkk
    Ne kadar güzel bir yolculuk olmuş. Tabii bunların her biri nasiplenmek isteyenler için geçerli. Algıları açmak lazım. Bknz. reklam deyip geçmemek gerekiyormuş.
     avcikizhamide
     Sིaིrིkིiི bིeིnིiི aིnིlིaིtིiིyིoི,hིaིkིkིaིtིtིeིnི bིeིnིiིmི mིeིsིkིeིnིiིmི dིaིgིlིaིrི,kིoིyིuིnི dིeིlིiིsིiིyིiིmི,oིvིaིlིaིrི dིaིrི bིaིnིaི
     /
     0

     Tarihe Göre

     İçerik bulunamadı.