Ergenlik Turnusolu! Ergenleri Anlama Rehberi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   impluto
   İlk adım benden. Kimse beni anlamıyor.
    busrawashere
    her yiğidin bir random atması vardır bi' de şu iki resmi gösteririm. heyecanlanıyorsa...
     luciferin_kizkardesi2
     Başlık fotosu luciferrr aşkommmm olduuuuu🎉🎊🎇🎆
      mevsimlerdensnbahar61
      Onlar bi kendilerini anlasalar
       redblack
       Burada bir kaçını ayırarak söylüyorum, iletişim ve saygı sorunu. Böyle bir şey varsa bilin ki ergendir.
        dr.rock
        Ergen aşk acısı çeker Ve sanır ki dünyada tek kız o 🤣🙈 “Yüreğim acıyor” Canım ya, acıyor biliyorum Ama büyü sende çok yürek acıtacaksın Ergen candır, ergendeki anarşist kafa törpülenmeden, onu anlayarak, yanında olduğunu hissettirerek aşılır geçer gider Ergenin elindeki telefon çekilip alınmaz, küçük görülmez, basit denmez... Yaşananlar mı? Komik hadiselerdir Gülünür geçilir O yoldan geçipte başka gençte ergenliği kötüleyenler çok iki yüzlü geliyor bana Hormonal sosyal hadiseler bunlar
         benita
         Türkçeyi katletmelerini anlamıyorum mantıklı açıklaması olan buyursun, bir de (1-2 kişi hariç) gündemleri cinsellik ve aşktan öteye gitmiyor hayatı böyle mi yaşıyorsunuz cidden?
          meyvesebze
          yHaaaa a$Koooommm ẞeßeimmmm öLürüm yHaaaaaa Sersemmm
           apricity
           Mesela iki birey birbirine aşık olduğunu zanneder sonra birbirinden sıkılır ayrılırlar sonra bir üzülme seansına geçerler "Hayatım karardı" "Ondan başkasını sevemem" "Ailem kadar seviyordum onu" "O benim ailemdi" aradan biraz zaman geçer yeni birinden hoşlanmaya başlarlar.Aynı şeyleri ona söylerler. "Sevdiğim acaba ben seviyor mu?" durumu var.🤦‍♀️ Yavrum önce bir düşün sen onu kesin olarak seviyor musun da iş onun seni sevip sevmemesine kalsın. Bir de kendinden çok büyüklere ilgi duyma durumu var. Bazı duyguları ve aile kavramını çok basitleştiriyorlar. Genelleme anlamında konuştum. Ergenliğini daha sade atlatanlar da çok elbette.
            cinayetvaraga
            içinizde kaliteli olanlarınız var ve tenzih ediyorum onları, alınlarından öpüyorum. ama diğerlerine lafım ise; Onları yetiştiren ailelerin ben mk. O Türkçe kullanamayan aciz beyinlerinizi züküm. Sizden insan olmaz, sizden bir s*k olmaz. "Sen de ergendin diyenler hatirlasın ki zamanımızda da böyle tipler vardı ve insan olamadılar. Yoz geldiler yoz gidiyorlar."
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.