Ergenler Gitmeli Çağrısına Tepkiniz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   diocu01
   Başlık hakkında konuşmadan önce söyliyim evet ergenim Başlığa gelirsek birisi ergenler gitsin demiş ben aynı düşüncede değilim dio da olmayı başlık açmayı başlık okumayı ve insanlarla konuşmayı seviyorum burası özgür bir platform ve neden böyle düşündüğünüzü anlayamıyorum yani burda kimseye hakaret etmedim ve ya başka bir şey yapmadım bunu sebebini merak ediyorum neden gözünüze batıyoruz anlayamıyorum ve diodan gitmek gibi bir niyetim yok hele bunu böyle bir insan dediği için yapmam Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?
    gregory_
    ciddiye alinacak bir baslik degil ki o, memnun olmayan basar gider, kim kimi hangi hakla gönderecekmis aq. selçuk denen ucube hala burdayken kimse bos bos konusmasin.
     myheartofstereo
     rahatsız olan gidebilir isterse. bir zararımız yok.
      mrsnl33
      Ergen diye bahsettiği kesimden sadece ali efeden rahatsızım,kaldiki onun bile gitmesini istemem.Ama o başlığı açan,malum arkadaşın kendi defolup giderse çok sevinirim.
       isirgan_otu
       hepinizin Allah belasını versin beyinsiz ergenler 😅😂
        abdes_terligi
        ısırganı takmayın ya habire birilerine saldırmak amaçlı başlık açan amcık ağızlının teki. Evet küfürbaz bir ergenim ama hak edenlere küfür ederim.
         sairsel
         Rahatsız olan varsa kendisi gidebilir, kimse kimseye gitsin veya kalsın diyemez!
          silmarillion
          Rahatsız olan gider, boşver takma kafana, burası herkesin
           farkedmez
           Her söylenene bakarsan hayat geçmez kardeşim. Ergenler gitmeli mevzunu anlamadım ama geleceğin yetişkinlerini neye göre bir yere göndermeye niyetleniyorlarsa.. Bugün alevi gitsin yarın muhalefet gitsin yarın şu gitsin bu gitsin. bazılarına kalsa kimse kalmaz ülkede
            cinayetvaraga
            memleket gibi burası. boş adam da var dolu adam da. dert ermeyin bunları. muhatabımızı kendimiz seçiyoruz. engeller geçerim.
             agac-ceviz
             Diocu takma bunlarda gelir ve giderler selçuk bile gitmemiş burdan düşün yani aramızda böylesi bir sapık varken ayrıca ergen kelime anlamı ne deseler bilmezler
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.