Erdoğan 'Normalleşme' Tarihini Açıkladı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan parti teşkilatları ile gerçekleştirdiği bayramlaşmanın ardından, "Pazartesinden itibaren kontrollü normalleşme takvimimizi uygulamaya başlıyoruz. Detayları Kabine ardından milletimizle paylaşacağız. Niyetimiz mayıs ayının sonuna kadar nispeten ihtiyatlı hareket ettirmeyi sürdürmektir" açıklamasında bulundu. "Sosyal destekleri ciddi oranda artırdık" diyen Erdoğan, "Sağlık hizmetlerindeki başarısını sosyal ve ekonomik desteklerle taçlandıran Türkiye kendini gelişmekte olan ve gelişmiş ülkelerin çoğunda gözlenen kriz ikliminin dışında tutabilmiştir. Yeni yatırım ve istihdam arayışlarındaki yükseliş başta olmak üzere pek çok gösterge ülkemizi aydınlık yarınların beklediğine işaret ediyor" ifadelerini kullandı. "Kısıtlamalardan etkilenen esnaflarımızın bir kısmı ile turizm sektörümüze de bu zor dönemde ayakta kalabilmeleri için her türlü desteği vermenin gayreti içerisindeyiz. Buna rağmen sıkıntıya düşen esnafımız, çalışanımız olduysa hepsinden helallik istiyoruz."
    berat_redflag
    Reçel Tahin Ersoğan'a: 🖕
     sedefartuny
     Hiçbir eylem planı açıklanmadan yapılan açıklamalardan biri daha. Çok iyi çok iyi. A noktasından B noktasına gidemiyoruz sırf bu belirsizlik yüzünden.
      mrlawyerkk
      Detaylara ihtiyacımız var bizim ama tahminen ne zaman paylaşırsınız. Pazartesi akşam saatlerinde 9 yasağı bilgisi mi geçersiniz kaos olsun diye. Vakti zamanında neden söylenmiyor bu detaylar acaba?
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.