9
10.8.2020
Erdoğan'ın Refahı Buzdolabı, Çamaşır Makinesi Satışlarına Bağlaması
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   dedikoduvar
   Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün ki konuşmasında buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi satışlarının arttığını söyleyerek refah düzeyimiz artıyor dedi.
   0
    _suveyda_
    Reisin konuşmalarını da Bahçelinin konuşmalarını yazan kişi yazmaya başlamış anlaşılan
     cinayetvaraga
     Dislike çetesi gelsin diye yazıyorum. Yoksa o zatı kaale almıyorum.
      zodyakli
      SAğlam beyaz eşya yok çünküü. Mecbur kalıyor millet. 3-4 yılda bozuluyor artık o refah seviyesi gösteren eşyalar.
       noobzac
       Ne yapsaydı? Sözde müttefikimiz, özde aleyhtarımız ve düşmanımız olanlara malzeme mi verseydi? Müreffeh bir ülke olmak istiyorsak üretken olacağız, üreteceğiz. Bu siyaset üstü bir olgu. Bakın Almanya ve Japonya tarihine, göreceğiniz en bariz detay her halükarda üretken bir ulusa sahip olmalarıdır. Zaten iki seçenek var, üretmiyorsak diğeri: Bizden daha fazla üretene yani azılı düşmanımız Batı'ya teslim olup, önümüze koyduğu mama kabında vereceği artıklara razı gelmek. İkinci seçenek kapsamında
       https://dio.onedio.com/dio/1145959?t=dio
       şurada
       yazdığım maddeler gerçekleşmediği müddetçe de o önümüze atacakları artıkları ancak rüyamızda görürüz. Verdiğimiz bağımsızlık savaşında, Akdeniz'deki hakkımız olan kaynağı elde etmemiz elzem. İlgililerin Allah yar ve yardımcısı olsun.
        eski_bi_tanidik
        Ya adam önceden bilmiyordunuz dememiş. Arttı baya demiş. Adamın her dediğini eleştirmeyin. Biraz da faydalarına odaklanin. Ondan önce kimse kolay kolay araba bile alamıyordu. Artık kredi çekip hemen alabiliyor. Şimdi her ailede araba var.
         thewoman
         90 larda yemeklerimizi toprağın altınadiki killerlerimize koyardık. Zaten iki tane olan esvabımızıda yıkamak için dere kenerlarına giderdik eşeklerimizle.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.