Erdoğan'ın İzmir Depremi İçin Kader Demesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   canece
   RTE'nin bugün Burhan Kuzu'nun cenaze töreninde yaptığı talihsiz açıklamadır. Kader değil bu, düpedüz ihmalkarlık. Hiçbir tedbir almayıp 85 canımızı kaybettiğimiz şu günde kaderin arkasına sığınmak ne kadar da kolay değil mi? Yazık.
    imailahorsilahh
    Hala daha onca psikolojik enkaz yaşayıp, bununla beraber zelzede enkaz altında sevdiklerinin oradan sağ salim çıkmasını hatta belki umudunu kaybedip bir mezarı olsun diye o yığınların arasından cenazesini çıkarmayı bekleyen insanların ağzından şu lafı duydum. "Allah hükümetimize zeval vermesin" Ha##iktir oradan!!!!! Nasıl asalak bir ülkeyiz aklım hafsalam almıyor. Yani biz buna inanıyoruz, bu iktidari rezaletin bir kader bir alın yazısı olduğuna inanıyoruz. Bu ve bunun gibileri anca cinci hocalar paklar.. Biz de bu kokuşmuş dimağlara şahit oldukça insanlığımızdan utanırız....
     handeyakar07
     Bu binalar yapıldığındaki hükümetin, belediyenin ve 17 yıl boyunca iktidarda kalıp deprem bölgelerindeki binalara el atmayıp 37 tane depremle ilgili önergeyi reddeden AKP hükümetinin hesap vermesi gerekmektedir.
      issizmadaaam
      Kader mi? Bizimle dalga geçiyor galiba. Kolonların kesildiğini görmemiş olsa gerek.
       issizmadaaam
       Bu kader bir size işlemiyor herhalde? Bugüne kadar zengin bir şehit olduğunu ya da zengin bir insanın depremde öldüğünü görmedik. Demek ki kader de fakirlere işliyor.
        kisidegildisiii
        Kader diyemezsin, sen kendin ettin. Naçizane.
         cinayetvaraga
         aciz insanların tipik söylemi; kader. yazık.
          redblack
          İzmir bb ve bagli belediyeler üzerine düşen yükumlülukleri yerine getirip çürük ve guclendirme yapilmasi gereken binalari tespit etmis. Bundan sonrasinda top Cevre ve Sehircilik Bakanligina gecer. Belediye yikim yapamaz, evi bosaltmalari icin uyarir ama kesin olarak evi boşalttiramaz, yasal bir yaptirimi yoktur. Kulaginin uzerine yatan sayin hukumetimiz şimdi kader diyor. Bence buna da dış mihraklar engel oldu, kahrolsunlar, birakin artik pesimizi
           kisidegildisiii
           O zaman yöneticiler ve devlet niye var ki? Madem kader, salalım herkes kafasına göre yaşasın. Siz sorumluluk almayacaksanız neden varsınız?
            dioberbat
            Suçlu gerçekten erdoğan mı bilmiyorum ve saçma geliyor üstelik kadere inanmıyorum
             samanyolundan
             alkolü içtim içtim,sıfır model bir araca geçirdim.neyapalım yani kaderim buymuş:)
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.