Erdoğan'ın 300 Odalı Yazlık Saray Projesinin Görselleri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   yagmurals
   "Marmaris’te inşa edilen ve kamuoyu tarafından 'Yazlık Saray' olarak bilinen Cumhurbaşkanlığı Devlet Konuk Evi 2019 yılında tamamlandı. O tarihten bu yana gizemini koruyan yerleşkenin mimarı Şefik Birkiye projenin görsellerini kendi internet sitesinden paylaştı." gerçekten çok güzel olmuş. bayıldım. tüm ülke burayı kullanabileceğiz sanıyorum. milletin sarayı olacak değil mi sonuçta? hepimizin kullanımına açık olacak.
   https://www.birgun.net/haber/erdogan-in-yazlik-sarayindan-mimari-gorseller-paylasildi-350711
   haber
    kafatamircisi
    Saraylar halkın cahiiliğinden yapılır, en acı olan ise halinden memnun olan köleler...
     abdes_terligi
     millet açlıktan sürünüyor bunların yaptığına bak, utanmazlar.
      alys
      açlıktan ölenler umurlarinda değil.sefalet, açlık,toplum refahı, alım gücü bunlarla hiç ilgilenmiyorlar.varsa yoksa şu inşaat bu inşaat, gösteriş.
       monaiman
       Eğer gerçekten refah sağlansa, muasır medeniyetlere yükselsek vs. işte o zaman böyle şeyleri göz ardı ederdik fakat halkı perişan bir memleketin politikacıları saray yaptırıyorsa işte o zaman dur denilir. Yine de müstehak diyorum, susan ve rahatsız olmayan herkese müstehak.
        thetalentedmrripley
        Mimar havuz kenarına üç şezlong koymuş. Deniz kenarına baktım orada da üç şezlong var. Çakkal Şefik'e bak yaa bir şezlong da kendisi için atmış kaşla göz arasında :) Onun dışında yazdıklarınızın hepsine " " (küfür edenler olursa onlar hariç, iş çıkarmayın başıma)
         mevsimlerdensnbahar61
         Euro bilmem kaç olmuş geçim derdine düşmüşüz falan filan he şey dicektim kışlık projesi ne zaman yayımlanacak tam olarak ona göre şeyedicem
          maskoff
          öyle koruma ordusuyla tatil yapacaksa çok ayıp ama
           detokssuyu
           300 oda düşünsenize yılın her günü farklı bir odada konaklayabilir. Bize uzak hayatlar. Alıştık artık saraylara artık. Bu da bir milletin kaderi imiş meğer.
            samyeli90
            Şimdi öğrendim yazlığı da varmış herifin
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.