Erdoğan: "Gençlerimize Anlatmakta Zorlanıyoruz"
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   rarero
   Erdoğan, "AK Parti kuran da iktidar yapan da milletimizdir. Eski Türkiye'de yaşamamış gençlerimize kazanımların önemini anlatmakta zorlanıyoruz. Cuma günü Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu’nun Başkanı ile bir araya gelerek kapsamlı değerlendirmede bulunduk. Daha önce de 15 Ocak’ta DEİK yönetimiyle buluşmuştuk. Her günümüzü ülkemiz ve milletimiz için dolu dolu geçirdik ve geçirmeye devam ediyoruz. Partimizde görev üstlenen bütün kardeşlerimizden de aynı hassasiyeti bekliyoruz. Görevlerimizi hakkıyla yerine getirdiğimizde ne ülkemizin, ne Cumhur İttifakı’nın ne de AK Parti’nin önünde durabilecek güç tanımıyoruz. Milletimiz karnemizi dolduruyor." diye konuşmuş.
   https://t24.com.tr/haber/canli-erdogan-eski-turkiye-de-yasamamis-genclerimize-kazanimlarin-onemini-anlatmakta-zorlaniyoruz,929286
   link
   Buluşacağı kesim de Genç İş Adamları Derneği. Yani kısaca bürokrat çocukları. Babadan zenginler. Onlara bile anlatmakta zorlanıyorsa biz ne yapalım?
    thetalentedmrripley
    Mutluyduk be aga, sizden önce, sizli günlerden önce, yoklukla bile mutluyduk. Ictigimiz suyun, bir kuru ekmeğin tadı vardı; sahi nasıl becerdiniz hayattan aldığımız keyfi yok etmeyi? Onu da geçtim ne uğruna feda ettiniz bu koca milleti?
     suha-cakir
     Valla biz de size bir şeyler anlatmakta zorlanıyoruz reis. Yalnız değilsin.
      roar
      Gençler kendileri de öğrenebiliyorlar. Senin gibi birinin anlatmasına ihtiyaçları olmadığı için dinlemiyor olabilirler.
       strangestar
       Yav anladık eski Türkiye kötüydü de şu an da cennet değil herşeyin vergisi var aysonunu nasıl getireceğini düşünen insanlar var aile çalışma bakanı yoksulluk yok diyo bir adam iş aş yazıp intihar ediyo.Ben hiçbir partili değilim hepsi kendi cebine bakıcak.
        muzlu-pasta
        Tüm cumhuriyet tarihini bile biri olarak diyorum ki dedemin anlattığındanda yola çıkarak 2021 de yaşmaktansa 1971 de yaşamayi tercih ederim net en azından insanların o zaman anlayışı birbirine güveni vardı gençlere tabi anlatmakta zorlanırsınız cünkü gençler her denilene inanmıyor haksızliğa ses çıkarıyor sizde onlardan korkuyorsunuz
         unutulmus
         eski türkiye cennet değildi ama bu kadar da vasat değildi. eski siyaset programlarını izleyenler bilir. böyle bir tartışma ortamı ne kadar mümkün şimdi?
         https://www.youtube.com/watch?v=iooiiwunWlM
         https://www.youtube.com/watch?v=iooiiwunWlM
          cccusdsaf
          Seni istemiyorum sizi istemiyorum, okumuş edepli namuslu ve kafası çalışan insanlar yönetsin. İyi şartlar altında kendini geliştirmiş. Eyyy, ayy diye mahalle karısı gibni bagırıp masalarda tepinmeyecek birileri lazım ağzı değil eli iş yapıp gündeme önemli birşey olmadıkça gelmeyecek sadece işini yapıp bununla övünmeyecek birisi. kısaca gideceksiniz EYW.
           mrs_furby
           Çıkın siz de şu eski, baskıcı kafadan, anlayalım.
            emre_akdag
            Gençlerinde beyinlerini yıkayın bize oy versin demiş. Cumhurbaşkanı kısacası
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.